Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abbahagytam a fogigatlot....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagytam a fogigatlot. Most barnazom, ez normalis?

Figyelt kérdés
Ugye veletlenul sem lehetek terhes?! Rendesen megjott a mensim,most a level vegen:)
2010. aug. 12. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha megjött, akkor mi a baj?
2010. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

azota egyetlen egyszer voltam a parommal.es ovszer felvetele elott,bedugta kb 2 percre.ez a mensim utan volt.

nem hinnem lenne vmi,amugyis masfel eve szedem a foggatlot.es kell neki 3 honap mig kiurul.meg hat 2 perc:-?

2010. aug. 12. 15:16
 3/13 anonim ***** válasza:
ja, értem.. akkor lehetsz terhes.. mivel NEM szeded a gyógyszert, és előváladéktól teherbe lehet esni. nem akarlak ijesztgetni, habár van rá okod, h félj, de ha csak ilyen kis mennyiségű vérzésed van, és nem rendes, akkor lehetsz terhes.
2010. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen, 2 perc alatt is teherbe lehet esni, ugyanis a spermiumok elég gyorsak. és az semmit sem ér, h mióta szeded.. ez a kiürülés dolog meg ugy, ahogy van, hülyeség. hiszen gondolj csak bele, ha csak 1 tabit kihagysz, már lehetsz terhes. ezért kell pótolni őket. tehát NEM véd még 3 hónapig.
2010. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem ugy gondoltam h ved meg 3 honapig,persze hogy nem,de lecsokkenti az eselyt.Van akinek fel ev kell meg,h teherbe tudjon esni foggatlo utan.Baratnom is abbahagyta most,es neki is volt kis barnazasa.
2010. aug. 12. 15:19
 6/13 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes, ha nem védekeztek másképp, és már nem szeded. ennyi. csinalj tesztet majd 2 hét mulva. és ne gondold, h 2 percből még nem lehet gond. ez akkora baromság..
2010. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! Mivel hormonváltozáson ment keresztül a tested, ezért ez még normális, ha nagyon nyugtalanít hívd fel telefonon az orvosod. Nem hinném, hogy terhes vagy.
2010. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
de akár terhes is lehet.. minek hagytad abba, ha nem tudtatok másképpen védekezni?
2010. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mert muszaj tartani szunetet,nem szedhetem a vegtelensegig folytonosan.Amugy ovszerrel vedekezunk.S betette elotte s kivette,ennyi volt.
2010. aug. 12. 15:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Én továbbra is azt mondom, hogy nem hiszem, hogy terhes vagy, viszont amennyire képes csökkenteni a teherbeesés esélyét akár növelheti is. Első hónapban mikor úgymond fellélegzik a szervezet, akkor több tüszőt érlel, szóval ebből a szempontból az esély magasabb lehet, de akik így lesznek terhesek egy hónapban nem egyszer vannak együtt és nem 2 percig, szóval én továbbra is arra voksolok, hogy nem vagy terhes.
2010. aug. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!