Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Április 5-én kezdődött az...

Április 5-én kezdődött az utolsó mensim, azóta semmi, bár nagyon rendszertelen a ciklusom, mióta abbahagytam a fogigátlót (8hónapja). Ez terhesség?

Figyelt kérdés
Vannak tüneteim,reggelente enyhe hányinger,nem kell a szokásos cigi-kávé páros,nincs étvágyam,nagyon fárdt és álmos vagyok mostanában,néha úgy érzem kicsúszik alólam a talaj...sokat fáj a fejem és vannak mensi-szerű görcseim is.Ma késik 12 napja.Lehetek terhes?Örülnék egy babának nagyon...
2008. máj. 22. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha vannak mar tuneteid,megpedig ezek azok, mindenkepp csinalj tesztet reggeli vizeletbol, bar szerintem most is kimutatja.Sok sikert!Amugy szerintem az vagy ugyhogy gratulalok is egyben
2008. máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm...
2008. máj. 22. 09:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Remélem igen!! Ha mégsem lenne most baba akkor menj el a dokihoz, mert a rendszertelen mensi egy idő után már jelenthet cisztát is, remélem inkább baba van, de azért nézesd meg magad. Én így jártam a fogamzágátló után és még a peteérés is kb 60-80 naponta volt. Azért szerintem a tünetekre való tekintettel garatulálhatok. Tesztelj!!!
2008. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!