Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan érhetem el h a anyum...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el h a anyum fogigatlot irasson nekem?

Figyelt kérdés
Pasimmal mar fel eve vagyunk egyutt es haat hogy nelegyen semmi baj akkor szeretnem most elkezdeni szedni valmilyen fajta fog.gatlot...ezt anyumnak tuti nemmernem elmondanni...ugyhogy nincsen valmi tippetek arra h hogy lehet nemistudom sok pattanasom vagy ijesmi mert hallotam h a pattanasokra nagyon jo a fog.gatlo...es akkor talan anyu is belemenne...tudom kicsit orultnek hangzik de kerlek segitsetek...nemakarok valamit mindja elso alkalomnal elbenazni!
2008. szept. 20. 20:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%

Menj el magadtól nőgyógyászhoz, felírja neked.

Vagy ha akarod, h tudja, akkor közöld vele a dolgot, az anyák nem hülyéből vannak, bár sokszor én is azt hiszem, főleg anyósomat elnézve :)

Be fogja látni, ha már úgyis dugják a lányát, legalább csinálják rendesen...

2008. szept. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
hehe koszi...amugy felirna egy 15evesnek is?? januarba leszek 16
2008. szept. 20. 20:30
 3/29 anonim ***** válasza:
25%

Hát igen... kb. amit az 1. válaszoló mondott. Beszélj anyukáddal, ha már úgyis csináljátok, legalább baba ne legyen belőle...

Azért remélem, kapsz legalább 1 pofont, mielőtt elkísér a dokihoz...

Kicsit korai ez még, 20 évesen olyan leszel, mint egy használt papírzsebkendő... nem tudom, miért olyan "sürgős" a szex mostanában....

2008. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%

Dehogy lesz olyan... ezt csak az mondja, aki későn kezdte :)

Amúgy valószínű felírat, neki se az az érdeke, h teherbe ess, hanem h gyógyszert írjon föl, mert azért kap pénzt gyógyszergyártól :)

2008. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
0%

Dehogynem, 18 éves lányokat látni, akiknek már LÓG A MELLÜK!! Meg úgy néznek ki, mint a saját anyjuk.

Akkor vajon mitől van ez?

Korai még szexelni ebben a korban, de te tudod...

2008. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
De en meg szuz vagyok! csak nemakarnam elbaltazni ha megis megtortenne
2008. szept. 20. 21:10
 7/29 anonim ***** válasza:
97%

A szextől lóg a 18 éves lányok melle??? Ez érdekes...


A kérdezőnek üzenem, menj el nyugodtan a nődokihoz. Jó, hogy legalább gondolsz a védekezésre!!!

2008. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
97%
Ja, és van egy barátnőm, aki 15 évesen összejött egy pasival, kb fél év után feküdtek le, és azóta meg házasok, és nagyon-nagyon boldogok!!! (előző voltam)
2008. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
97%
nyugostan elmehetsz a nőgyógyászhoz, szerintem kísérjen el a barátod is, vegye ki a részét ezen örömökből is :). Fel fogja írni neked a gyogyszert a nőgyógyász, még örülni is fog,hogy ilyen felelősségteljesen gondolkozol! Anyukáddal is érdemes szerintem azért beszélned, az anyukák sokszor sokkal rugalmasabbak,mint gondoljuk és akkor nem kell titokban, titkolózva csinálnotok, annak előbb-utóbb úgyis lebukás az ára...
2008. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
koszonom....aszem h 72oras tabi lessz a vege...nemfogok stressbe elni meg 2hetig
2008. szept. 20. 21:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!