Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan érhetem el h a anyum...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el h a anyum fogigatlot irasson nekem?

Figyelt kérdés
Pasimmal mar fel eve vagyunk egyutt es haat hogy nelegyen semmi baj akkor szeretnem most elkezdeni szedni valmilyen fajta fog.gatlot...ezt anyumnak tuti nemmernem elmondanni...ugyhogy nincsen valmi tippetek arra h hogy lehet nemistudom sok pattanasom vagy ijesmi mert hallotam h a pattanasokra nagyon jo a fog.gatlo...es akkor talan anyu is belemenne...tudom kicsit orultnek hangzik de kerlek segitsetek...nemakarok valamit mindja elso alkalomnal elbenazni!
2008. szept. 20. 20:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
96%
hát... a 72 órás tabit nagyon NEM ajánlom... Az ugyanis arra való, hogy ha megtörtén a baj, akkor utólag beveszed. De nagyon magas a hormontartalma. Én egyszer szedtem ilyet, mert kiszakadt a gumi, és nagyon rosszul voltam tőle! Amúgy a 72 órás tabit is csak doki írhatja fel. Akkor már inkább használjatok gumit!!! (5.,6. válaszoló)
2008. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
96%
A 72 órás tabi nem játék.csak vészhelyzet esetén.Összezavarja a hormonrendszered és nem szedheted állandóan mert komoly mellékhatásai lehetnek.És azt is a nődoki írja fel.Szerintem mindenféleképpen a foggamzásgátlót ha pontosan szeded akkor nem kell agódnod hogy terhes leszel vagy nem.De ha nemvagy biztos benne akkor használhattok gumit is.
2008. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
95%

Ne nézd hülyének az anyukád,azt hiszed beveszi a pattanásos dumát?

Mond meg,hogy mivel komoly a kapcsolatod a pároddal és nem akarsz felelőtlennek tűnni vigyen el a nőgyógyászhoz,mert szeretnél fogamzásgátlót íratni.

Én 16 évesen mentem el először iratni.

Mindent meglehet beszélni.

De addig is válaszd a gumit,a tabletta nem véd meg a nemi betegségektől!

2008. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
koszike legyszi valaszoltok erre a kerdesemre is???? nagyon nagyon megkoszonnem http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..
2008. szept. 20. 21:52
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
a 72 órás tablettának sokkal kisebb a megbízhatósága,mint a rendes fogigátlónak. egy barátnőm 72 órással maradt terhes, aztán sajnos elvetélt. Azt tényleg csak és kizárólag akkor vedd be, ha elszakad a gumi vagy bármi más miatt vészhelyzet van!
2008. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
koszonom de most veszhelyzet van!!!legyszi olvassatok el es valaszoljatok a masik kerdesemre is ...nagyon nagyon koszi..ott a link a elobbi kommentemben
2008. szept. 20. 21:58
 17/29 anonim ***** válasza:
65%

"Dehogynem, 18 éves lányokat látni, akiknek már LÓG A MELLÜK!! Meg úgy néznek ki, mint a saját anyjuk."


Húú, valaki nagyon magára vette... hát sajnálom...

Tényleg arra kell bíztatni egy 15 éves gyereket, hogy keféljen?? Én nem vagyok még öreg, de ezt azért túlzásnak tartom! A mai fiúk meg se becsülik a lányokat, mert azt kapják meg, amelyiket akarják....

Nem tudom, a válaszolók (akik engem lepontoztak), mennyire "felnőttek", ha még nem, megbocsátható, de ha igen, akkor szégyelljék magukat! Majd ha a ti lányotok 15 évesen szexelni akar, arra is így fogtok bólogatni? Ma 15 évesen, holnap már 12 évesen kell kezdeni, utána meg meg van lepődve a "kislány", hogy miért olyan boldogtalan az élete, miért nem talál örömet a szexben, és egyáltalán, miért nem veszi feleségül senki? Na vajon miért? Mert fölösleges, úgyis csak az nem dugja meg, aki nem akarja...

Nem jó ez a nagyon szabad világ, semminek és senkinek nincs értéke, aki ilyen könnyen odalöki magát. Ez a kicsi lány még az anyanyelvét sem ismeri, inkább olvasgatnia kellene többet, hogy javuljon a helyesírása, mert az katasztrófa...

2008. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Bocsi tenyleg a hibakert ...de en nem vagyok magyar ...
2008. szept. 20. 22:10
 19/29 anonim ***** válasza:
12%

"Dehogynem, 18 éves lányokat látni, akiknek már LÓG A MELLÜK!! Meg úgy néznek ki, mint a saját anyjuk. "

Ha terhesek lesznek, max akkor, amúgy meg a fiúknak kiszőrösödik a tenyerük, mi? :D

Jajj, ne legyél már nevetséges...

Kérdezőnek. Nem lehetsz terhes... minimális spermaszám nincs meg olyankor és nem máma, hanem ma. Ne légy paraszt.

2008. szept. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
58%

Bocs, de engedd már meg, hogy legyen saját véleményem...!

Nem egy fiatal csajt láttam, akiknek úgy lógott a mellük, mint egy tarisznya. Látszott rajtuk, hogy már teljesen el vannak használódva, az arcukon, szemükön is lehet látni, hogy teljesen ki vannak égve.

Biztos van olyan, aki 15 évesen találja meg az igazit, de azért ez kb. olyan ritka, mint a fehér holló!

Engem komolyan meglep, hogy mit művelnek magukkal a nők manapság, a "példaképek" meg osztják a jó tanácsot! Persze, szedjen nyugodtan hormontartalmú fogamzásgátlót a 15 éves! ... és ez teljesen természetes, ugye?

Észre kellene venni, mennyire elzüllött a világ, nem még a lovat adni a gyerekek alá!!!

2008. szept. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!