Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi elszakad. Lent?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi elszakad. Lent?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy szex közben elszakadt az óvszer, pedig nem csináltunk semmi olyat ami miatt el kellett volna neki...ne mind1, de elötte már kétszer elment párom, és ez már a harmadik volt.Jah és akkor még nem mentel, még semmi nem volt.

Mennyi esély van rá hogy terhes lettem?


2010. ápr. 1. 16:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem érdekel az sem, ha 600 eüs van a családodban, az én családomban is, ennek ellenére mégis az egyetemen tanultam meg, nem itthon, mert vannak dolgok, amit rokonoktól, barátoktól nem lehet megtanulni. Te azt írtad, hogy azért van merevedése, mert van spermája :):):) Ne nevessek? :):):) És még most is visszaszólsz. Nem unod még? Mert én marhára :) Úgysem tudsz meggyőzni, nem is kell próbálkoznod, edd az esemény utánit, érdekel is engem, nem az én tudásomat vonja kétségbe az a tény, hogy ha nekem nem lesz bajom tőle neked sem lesz. Ez kb. olyan, mintha én azt mondanám, hogy mivel nem lettem tüdőrákos a dohányzástól más sem lehet az. Két egyforma szervezet nincs, ehhez azért nem kell eüs tudás, hogy ezt fel tudd mérni. Örülj neki, hogy semmi bajod nem lett , de ez nem azt jelenti, hogy másnak nem lehet. A kérdező azt kérdezte bevegye-e a tablettát, én nemet mondtam, te igent, én sem firtattam a te válaszod tartalmát, légyszíves kímélj meg tőle, hogy megpróbálod a számba beszélni a véleményedet a tablettáról, mert nem érdekel. Nem is fog érdekelni és eddig sem érdekelt...Írd le a válaszod és kész, mi ezen olyan nehéz? Miért kell kötekedni, ha más valaki nem ugyanazon az elven van, amin te? Inkább ne válaszolj, mert tényleg marhára unom már a dolgot...
2010. ápr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
te még a kérdéseimbe is belekötsz, nemcsak a válaszaimba. tudom rólad, h nem sokan szeretnek az oldalon, csak nem azért mert mindenkinek azt irod, h " áá, semmitől se lehet terhes " ?? és nem eszem az eseményutánit, de ha már olyan okos vagy, tudhatnád, mint pl. én, h ezt erre az esetre találták ki. és merevedése mégis mitől van? ok, h szexuális izgalom, de ezzel együtt jár a spermatermelődés is. nem tudom, h te eddig ezt h nem vetted észre. na, mind1, te se érdekelsz engem, és ezt itt, és most haggyuk abba. széditsd csak a népet azzal a tévhittel, h senki, soha, semmilyen körülmények között nem lehet terhes. :))
2010. ápr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!