Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mindig attól félek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig attól félek, hogy elszakad a gumi! Hogyan győzzem le a félelmem?

Figyelt kérdés
A páromban megbízom, nagyon jó vele, de sajnos az óvszerben nem.Hallottam sok mindenkitől, hogy elszakadt és menni kellett 72 órás tablettáért.Nem szeretnék így járni, hogy az ügyeletre kelljen mennem és ki kelljen fizessem 5ezer forintot.Sajnos anyagilag nem állok túl jól.De nem szeretnék terhes lenni.Hogyan legyek minél elővigyázatosabb?Honnan tudhatom biztosra, hogy az óvszer jól van felhelyezve?Érdekel minden tipp vagy észrevétel vagy saját történet vagy tanács!Köszönök mindent választ előre is!
2010. okt. 8. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyetek minőségi márkát, ne vékonyat vegyetek, és tanulja meg apárod jól felhelyezni gond NEM lesz.
2010. okt. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi időközönként ellenőrizzük hogy minden rendben van e vele. Így észre lehet venni,mivel végighasad.

És tényleg jó minőségűt vegyetek, velünk történt olyan hogy lecsúszott,vagy már a felhelyezéskor széthasadt.

Utána vettem be eseményutánit. Azóta óvszer+megszakítással védekezünk. Gyógyszer nem nagyon akarok szedni.

2010. okt. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Durex Extra Safe - 100% hogy nem szakad ki, széttépni sem lehet.
2010. okt. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

ettöl én is nagyon félek hogy elszakad.

de eddig egyszer se szakadt el. én utána mindig teleengedem vizzel, és reménykedem hogy nem folyik. amugy szerintem én azért félek mert túl sok gyakorikerdeseket olvastam. itt van az hogy mindegyik 2. embernek kiszakadt a gumi. szoval én teljesen megértelek.

2010. okt. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is félek, a gyakori kérdések nem zavarnának a fele lehet kamu, de barátaimnak is zsakadt el, mindegyik azt tanácsolta és ezt be is tartottam, h extra thin és társait nem veszünk, szuper vékony szuper szakad... kösz nem ;)


masculanra mondta több haverom, h nem csak az extra vékony szakad.. a pasim folyton olyat vesz, eddig még semmi probléma nem volt, egyszer felhúzta mindkét kezére... nem szakadt el, azóta nyugodtabb vagyok...


szóval ha segít egy ide vagy oda feszítsetek ki egyet, amennyire csak tudjátok ;)

2010. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én ezt ugy oldom meg,hogy használok mellé kúpot is,igy nyugodt vagyok,dupla védelem!
2010. okt. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!