Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi elszakad. Lent?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi elszakad. Lent?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy szex közben elszakadt az óvszer, pedig nem csináltunk semmi olyat ami miatt el kellett volna neki...ne mind1, de elötte már kétszer elment párom, és ez már a harmadik volt.Jah és akkor még nem mentel, még semmi nem volt.

Mennyi esély van rá hogy terhes lettem?


2010. ápr. 1. 16:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Hogy mi?

Nem igazán értem...

2010. ápr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
2010. ápr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes.
2010. ápr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

elszakadt a gumi, de elötte már kétszer elélveztünk, és hogy mennyi esély van arra hogy terhes lehetek?

a 3.szex közben szakadt ki,de ez a 3. ez 3órán belül volt.

2010. ápr. 1. 16:55
 5/22 A kérdező kommentje:

de életképesek a spermák?

ilyen gyorsan újra termelődik a cuc?

2010. ápr. 1. 16:56
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha beléd élvezett akkor lehetsz terhes!Elég egy sperma is hozzá ha van olyan fürge,hogy feljusson az érett petesejthez!Főleg ha peteérésed is volt akkor!
2010. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Amúgy gyorsan termelődik a sperma és ami harmadszorra is kijön az is életképes.
2010. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
hát, azon a napon fejeztem be a mesit, és délután szexeltünk, nem, nem élvezett belém, pont ez a lényeg, hogy már elötte 1Xkiverte magának, 1Xbenne ment el gumiban(akkor nem volt gond) és a 3.nál szakadt el.De akkor még nem ment el!
2010. ápr. 1. 17:03
 9/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok esély van így rá, hogy terhes legyél, főleg, hogy a mensid utolsó napja volt. De persze ha nagyon aggódsz inkább 72 órás tabi, persze azt sem kellene bekapkodni csak úgy. De így, hogy nem is ment el és így szakadt ki, tényleg kicsi a valószínűsége. Am milyen pózban szakadt ki, ill. milyen márkájú volt? Mert én is szoktam néha ezen aggódni, hogy nehogy kiszakadjon...

19L

2010. ápr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

de a 72órás, nem fogja felborítani, a hormonjaim, szóval nem fog tökmáshogy megjönni?

ám mascular, és sima missziunáriusban.

Dm-ben lehet venni 72órást?

2010. ápr. 1. 17:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!