Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van az, hogy állandóan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy állandóan elszakad a gumi?

Figyelt kérdés
minden szeretkezés alkalmával elszakad a gumi. és az kizárt, hogy annyira bénák legyünk, hogy mindig rosszul húzzuk fel.. de akkor meg mit csinálunk rosszul?
2010. júl. 21. 14:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
biztos a megfelelő méretet használjátok???? meg ne tescóós gazdaságosat vegyetek.
2010. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
na, azért nem hiszem, h mindig elszakad..
2010. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%

lehet rossz a minősége a guminak,vagy akármi!

Erről nem ti tehettek!!

Nézzétek meg a guminak a szavatosságát is,mert lehet hogy le van járva!!Próbálkozzatok meg mással védekezni,nehogy 1x baj legyen belőle!!:)

2010. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha túl száraz a hüvely a gumi elszakadhat a súrlódástól. Használjatok óvszer mellett is használható síkosítót.
2010. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%

"és az kizárt, hogy annyira bénák legyünk, hogy mindig rosszul húzzuk fel... "


Érdekes, hogy legelőször a legkézenfekvőbb megoldást zárod ki.

2010. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes nekünk idáig egyszerse szakadt ki...:S Pedig nem mindig a drágább fajtát használjuk...mégse volt gond eddig..
2010. júl. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Írd le légy szíves pontosan ,hogy hogyan használjátok a gumit, hogyan húzza fel a párod, milyen márkát használtok stb.
2010. júl. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

durex elite/comfortXL

befogja a végét, hogy ne legyen benne levegő aztán merev péniszre felhúzza. a végén marad hely, hogy bele tudjon élvezni..

és egyáltalán nem vagyok száraz...szerencsére:)

2010. júl. 21. 14:19
 9/21 anonim ***** válasza:
MI a mostani párommal a kapcsolatunk elején használtunk gumit, mi is márkásat, durexet, és mindkétszer elszakadt. Lehet hogy azért mert nem voltam elég nedves (habár én elég nedvesnek éreztem magam), ráadásul a barátomnak is kicsi volt a gumi. Nem tudom nálatok mi a gond... talán ugyanaz mint ami nálunk volt. Talán nagyobb mérettel kellene próbálkozni, vagy más védekezési formát megpróbálni. 22/N
2010. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
kösziküöszi, de foggátlót meg nem akarok szedni..:S mert félek a mellékhatásoktól, volt több ismerős, akinek csak nagyon nehezen lehetett utána babája:(
2010. júl. 21. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!