Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van az, hogy állandóan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy állandóan elszakad a gumi?

Figyelt kérdés
minden szeretkezés alkalmával elszakad a gumi. és az kizárt, hogy annyira bénák legyünk, hogy mindig rosszul húzzuk fel.. de akkor meg mit csinálunk rosszul?
2010. júl. 21. 14:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hát megértelek, nehéz ügy :S
2010. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
akkor inkabb bevállalod, h minden gumiszakadáskor ott az esély az abortuszra?? nekem pl. semmi bajom nem lett a fogamzasgatlótól, abba lehetne már hagyni ezt a sok rémmesét.. 1 vki elkezdi, aztan meg a többiek, mint a birkák.. :S
2010. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
abbahagytad már azért mert babát szeretnél?.. szerintem NEM... majd akkor jössz rá, hogy nem volt jó döntés, de akkor majd bánhatod már..
2010. júl. 21. 15:47
 14/21 anonim ***** válasza:
szerinted abortusz utan mennyivel konnyebb teherbeesni mint fogamzasgatlo abbahagyasa utan?
2010. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

Hát akkor az olyan gumi!Biztos a legolcsobb!

Próbáljatok ki egy más falytát!

2010. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Pedig vmi baj akkor is van. Az már tuti nem a gumi hibája, hogy az összes kiszakad. Esetleg ha az összes egy csomagból származott, akkor lehet az a széria hibás volt. Ha különbözőből, akkor nem tudom mi lehet a gond. Próbáljatok ki más fajtát.


És a tabis dologban abszolút egyet értek veled. Ha vki még sosem hagyta abba, akkor nem tudhatja, hogy miylen lesz utána. Persze, hogy addig jó, míg szed az ember, de utána? Nah mindegy.


Az abortusz meg tényleg veszélyes dolog. De azért gyakori, hogy vki több abortuszon is átesik. Főnővértől hallottam, hogy volt olyan nő, aki már a 10.-re jött.

2010. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
utolsó, én meg olyat tudok, h egyszer volt csak abortusza, és SOHA TÖBBET nem lett gyereke. te meg kérdező, nem vagy orvos, ugyh kérlek, ne oktass ki. mellesleg, ja ismerek SOK nőt, akik tabit szedtek, ilyen volt anyukam is, és jéé.. van gyerekük. a magas hormontartalom a 20 - 30 évvel ezelőtti gyógyszerekre igaz, jó lenne kicsit utánaolvasni a témában, mint csak ugy kijelenteni, h áá, ez káros.. és mit gondolsz, ha minden gumiszakadás után 72 órásat kapkodsz majd be, vagy el kell menned abortuszra, az növeli a termékenységet?? hat, akkor elárulom, h nem.
2010. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Van akinek a tabletta szedése mellett is becsúsziik a baba nem még ha leteszi:S Ha ennyire káros lenne h nem lehet ygere azoknak akik szedték kihalna a föld. Am ismerősőmék 5 éve porbálkoznak a babával emgvolt midnen kivizsgálás minden rendben találtak náluk soha egyszer fogamzásgátlót se szedett be és nem jön nekik össze a baba...erről ennyit sztem:S az abortusznál jobb.
2010. júl. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
hat ez az.. ha már nem szedsz be 1-2 szemet, már lehet terhesség. aki meg nem esik teherbe utána, valószinű, h nélküle se esett volna teherbe.. szal.. nem kell szidni a tabit, az a legjobb védekezési módszer, én akkor voltam a legnyugodtabb, amikor azt szedtem.. :))
2010. júl. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Am is egy csomó embernek akinek hormonos bajai vannak is fogamzásgátlót írnak fel h rendbe rakja...akkor nem hinném h annyira baromi káros lehet...
2010. júl. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!