Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi elszakad. Lent?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi elszakad. Lent?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy szex közben elszakadt az óvszer, pedig nem csináltunk semmi olyat ami miatt el kellett volna neki...ne mind1, de elötte már kétszer elment párom, és ez már a harmadik volt.Jah és akkor még nem mentel, még semmi nem volt.

Mennyi esély van rá hogy terhes lettem?


2010. ápr. 1. 16:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

De eléggé felborítja, ezért is írtam. + egy év alatt nem is ajánlatos többet bevenni, összezavarja majd a hormonjaid. És ha jól tudom fel kell íratni orvosnál, ilyet nem lehet DM-ben kapni.

Előző voltam

2010. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
nézd, ha már fölállt neki, akkor ujratermelődött a sperma, különben mit lövellt volna ki az aktus végén? kicsit gondolkozz. mind1, h hanyadik menet, lehetsz terhes. ha termékeny napjaidban voltál, meg sztem amugy is, vegyél be 1 72 órásat. INDOKOLT ESET!! ezt erre találták ki.
2010. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
ja, és én is vettem már be ilyet, nem igaz, h folboritja. vagy akkor inkabb 1 terhesség, vagy abortusz? csak h tudd, kedves előttem szóló válaszoló, a terhesség is folboritja, ugyanis akkor is termelődnek hormonok. de még mennyi.
2010. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Bármikor lehet peteérésed,de ha nem ment beléd akkor lehetetlen hogy terhes legyél!Főleg mensi után azonnal,ha első alkalommal beléd ment volna,akkor is kevés az esély!Tudom,szokták mondani,hogy az előváladékban is lehet sperma,de harmadszori szex után kizárt!Nyugi,de ha nem hiszed akkor csinálj tesztet
2010. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
nem lessz gondd nyugi de nem értem 3.iknál még minndig a 2.ik gumival csináltátok nem huzott uj gumit? de ha került is beléd sperma minimális az esély..
2010. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom a 72 órásat. Ilyenkor nem számít, hogy mennyi sperma volt az ejaculatumban, mert tényleg minimális, harmadik aktusnál szinte már csak "víz", de előtte 2-szer elment, tehát az előváladék tartalmazhatott akár életképes bent ragadt spermiumot, viszont az, hogy ezek megtermékenyítsék a petét minimális esélyű. Ráadásul nem voltál termékeny napodon, én nem venném be, de konzultálj a nőgyógyászoddal, a 72 órásat egyébként is csak ő írhatja fel, de szerintem nem fogja indokoltnak találni, ami érthető is.
2010. ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ja és nem azért áll fel valakinek, mert újratermelődik a sperma. A merevedés külön fogalom, nagyon sok minden szerepet játszik benne, majd egyszer leírom pontosan hogy történik a vérbőség és az egész merevedés, de most semmi kedvem, szétmegy a csuklóm (csocsóverseny) :)
2010. ápr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
ha biztosra akarsz menni, vedd be a tablettát. hallgathatsz azokra is, akik azt mondják, h kevés az esélye, de ha semmiképpen nem tudod bevállalni, akkor inkább menjél biztosra. nehogy aztán mégis gond legyen. ehh, de ne mondjunk már olyanokat, h 3. szori szex után biztonságos.. akkor én is nyugodtan szexelhetek minden nélkül harmadszorra? és ki garantálja, h nem leszek terhes? még véletlenül se vitázni akarok, mert igy, anonim módon könnyű anyázni a másikat, de azért valótlanságokat ne állitsunk már..
2010. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Látod, megint nem tudtad elolvasni a választ -.- Nem mondok már semmit. Senki nem mondta, hogy nincs életképes spermium csak hogy lényegesen kevesebb, ezért is ajánlják a babával próbálkozóknak, hogy 2 naponta legyenek együtt, ne naponta. Istenem, miért vagyok én megáldva ezekkel a visszaszólásokkal? Teljesen korrekt és helyes választ adtam, mint még sokan mások és azt javasoltam menjen el orvoshoz, úgyis ő írja fel a tablettát, viszont szerintem nem szükséges, ha szerinted szükséges írd le, indokold meg értelmesen miért szükséges és pont. Ne köss bele helyes válaszokba, ha valaki marhaságot ír, javítsd ki, de olyan kérdés, bevegyem-e a tablettát vagy ne, különböző válaszok lesznek különböző érvekkel. Engem felesleges győzködnöd, idősebb is vagyok, tanultam is róla, köszönöm szépen megelégszem a saját véleményemmel is. Ha nem tetszik a tanácsom miszerint menjen orvoshoz, pontozd le a válaszom, nem túlzottan hat meg, de kímélj meg engem a folyamatos visszaszólásoktól. Köszönöm!
2010. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
képzeld el, nekem meg a fél családom eü-s, volt kitől tanulnom. ne aggódj, nem vagyok tudatlan ezen a téren, sőt. de ebben nincs összefüggés, h előtte hányszor ment el, kérlek, gondolkozz már. 1 nő MINDIG lehet terhes, az más dolog, h mennyi eséllyel, de lehet. te meg attól kimélj már meg engem, h mindenkinek azt irod, h nem lehet terhes. csak mert te tablettaellenes vagy, más még beveheti, ha nem akar terhes lenni. vagy szted milyen esetekre találták ki ezt a tabit? tapasztalatból mondom, h az égvilágon nem borit fel semmit, én is vettem már be ilyet. és az egyetlen " mellékhatás " az volt, h nem lettem terhes. amúgy meg nem mindenhol orvos irja fel, pl. nekem se orvos irta fel, kapható a gyógyszertárban. de azzal én is egyetértek, h menjen el orvoshoz.
2010. ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!