Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A szulritekkel megbeszeltetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szulritekkel megbeszeltetek h le akartok fekudni/lefekudtetek vkivel? Az ovszert a szuleitekkel egyutt vettetek?

Figyelt kérdés
En ilyeneket nemm merek a szuleimtol kerdezni. Leck segitsetek es ne valaszoljatok: h nem tok mindegy?
2016. jan. 16. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Bocs, de ha ezt apuval-anyuval kell megbeszelni, engedelyt kerni, akor te meg ne szexelj.
2016. jan. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
74%
Én nem beszélném meg, most komolyan mi köze van bárkinek is a te magánéletedhez. Az óvszer vásárláshoz meg csak annyit fűznék, hogy az ágy mellett nem akarnának állni? :D
2016. jan. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
azt hiszem, neked még korai szexelned. viszont ha már szóba jött: ha tényleg jó a viszonyod a szüleiddel és mindent meg tudtok beszélni, akkor nyugodtan vesd fel nekik a témát, biztos tudnak jó tanácsot adni:)
2016. jan. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem is beszélj erről a szüleiddel.

Hogy mi közik hozzá?

Hát bakker, ők a szüleid!

Óvszervásárlás is teljesen rendben can, mindezeket akkor, ha olyan a kapcsolatotok, persze.

Szóval igen, ennyi.

És nekem is egy picit korainak tűnik, de ez a te döntésed. :)

2016. jan. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tartozik ez egy szülőre, hiába az anyukád, apukád...
2016. jan. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Várj csak, ők el szokták mondani mikor csinálják, gumit is veled vesznek?

Nem.. Létezik olyan hogy magánélet, ne mondd el nekik..

2016. jan. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat en elmondtam.Baratnoi viszony volt koztunk mar akkor is anyukammal mikor 16evesen komoly kapcsolatom lett. Bizony vett nekem anyukam ovszert es meg nogyogyaszhoz is elvitt esemeny utaniert mar elore ha baleset tortenik ne kelljen szaladgalni. (Soha nem kellett bevennem. ) Kesobb a fogamzasgatlom is sokszor o valtotta ki ha epp ugyis ment a gyogyszertarba. En is szeretnem ha a gyermekem majd igy allna hozzam: hozzam fordulna-bizna bennem. Nem fogom neki tiltani csak szeretnem ha vedekeznenek..
2016. jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az egész család szokott elvonulni a boltba érte, és megtárgyaljuk, kinek melyik jött be.
2016. febr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!