Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első szexet megbeszéltétek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szexet megbeszéltétek, hogy mikor fog történni, vagy csak akkor lesz, ha spontán van rá kedvetek? Milyen első szex elötti ráhangolódást csináltok? ( vacsi séta. )

Figyelt kérdés

Szüzesség elvesztésére gondolok.

Kort és nemet is írjatok.

Esetleg kinek milyen volt/ hogy történt,



2016. jan. 2. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég fura, mikor megbeszélik, hogy holnapután dugjunk. És akkor holnapután leülnek egymás mellé, hogy na most, itt az idő, kezdjük... :/

Szerintem az akkor kéne hogy jöjjön, mikor mindketten beindultak, fel vannak izgulva, tehát igy spontán.

2016. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fruzs33 ***** válasza:
29%

Spontán

Amúgy én 14,5 voltam 1 éve történt kicsit ittam nem sokat,a barátom születésnapján 1 éve,és akkor veszítettem el...

15,5/L

2016. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!