Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak, nektek tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek tényleg akkora nyűg az óvszer?

Figyelt kérdés

A szüzességemet készültem elveszíteni valakivel így, a húszas éveim elején. Többször találkoztunk már, volt minden a behatoláson kívül, és végre eljutottunk odáig, hogy akkor legyen közösülés. Ekkor mondta a fiú, hogy ha felhúzza az óvszert, attól neki lelankad, és különben is bődületes marhaság óvszert használni, majd kiveszi időben... szerinte túl merev vagyok, meg túlságosan aggódom és miért nem közöltem előre, hogy nekem csak óvszerrel jó?


Véletlenül nem neki kellett volna szólnia, hogy óvszerrel bele sem akar kezdeni? Nem az az evidens, hogy alkalmi kapcsolatban gumit kell használni? Lemaradtam valamiről, Természetesen így nem veszek részt az egészben.


Nem is gondoltam véresen komolyan a kérdést, de megírhatnátok a véleményeteket erről az esetről. Rosszulesett, hogy én vagyok idiótának beállítva és így elkezdtek sértegetni.


2015. dec. 13. 22:48
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Lehet, nem vagyunk egyformák... :) Nekem viszont nincs a környezetemben olyan srác, akit ezzel letámad(hat)nék. Amit leírtál, az maximum a nagyon dögös nőknek sikerülhet, akik után egyébként is egy falka fiú rohangál mindig az alkalmat lesve. :D Legalább is így tudom elképzelni. Nekem teljesen átlagos a külsőm és még félénk is vagyok, szóval marad a net. :(
2015. dec. 15. 10:46
 32/33 anonim ***** válasza:
Akkor ne siránkozz, ha ilyen tahókat fogsz ki.
2015. dec. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Szívem joga. :D De köszi a véleményed.
2015. dec. 15. 11:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!