Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak, nektek tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek tényleg akkora nyűg az óvszer?

Figyelt kérdés

A szüzességemet készültem elveszíteni valakivel így, a húszas éveim elején. Többször találkoztunk már, volt minden a behatoláson kívül, és végre eljutottunk odáig, hogy akkor legyen közösülés. Ekkor mondta a fiú, hogy ha felhúzza az óvszert, attól neki lelankad, és különben is bődületes marhaság óvszert használni, majd kiveszi időben... szerinte túl merev vagyok, meg túlságosan aggódom és miért nem közöltem előre, hogy nekem csak óvszerrel jó?


Véletlenül nem neki kellett volna szólnia, hogy óvszerrel bele sem akar kezdeni? Nem az az evidens, hogy alkalmi kapcsolatban gumit kell használni? Lemaradtam valamiről, Természetesen így nem veszek részt az egészben.


Nem is gondoltam véresen komolyan a kérdést, de megírhatnátok a véleményeteket erről az esetről. Rosszulesett, hogy én vagyok idiótának beállítva és így elkezdtek sértegetni.


2015. dec. 13. 22:48
1 2 3 4
 21/33 Rékcsi ***** válasza:
Megkaptam, h a szüzesség nem valami kincs, amit ki kell érdemelni és, h inkább ne is szexeljek az a biztos... Bezzeg ide nem kommentelt volna, nehogy megbántsák a lelki világát :D
2015. dec. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 Rékcsi ***** válasza:
Azt mondanom sem kell, h kész kódfejtés volt a levelét elolvasni, szóval szerencsére az ilyen gumi miatt nyafogós pasik egy részét a szellemi szintjük alapján is ki lehet szűrni
2015. dec. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Ezt már én is tapasztaltam, hogy a férfiaknak ekkora probléma az óvszer(nem vagyok már olyan fiatal), volt akivel emiatt nem is történt semmi volt aki belement, de nem nagyon tetszett nekik. Elhiszem, hogy nem olyan jó érzés így szexelni, de ha egyszer ez van, én pl. nem is szedhetek gyógyszert. A legjobb szexuális élményeim egy olyan sráchoz fűződnek akinek nem volt gond, hogy óvszerrel kell csinálni.

Neked csak azt tudom mondani, hogy jó, hogy nem ilyen emberrel veszítetted el.

2015. dec. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Rékcsi, ezek akkora idióták, akik azt mondják, akkor inkább ne is szexelj... mintha ez lenne a megoldás. :D Hisztis gyerekek az ilyen emberek. :|


Persze, jó, hogy vele nem feküdtem le... de őt is olyan nehéz volt megtalálnom. A félénkségem miatt a neten ismerkedem alkalmi kapcsolat céljából és nem volt könnyű benne sem megbíznom, hogy jó, akkor mehet a dolog. o.O

2015. dec. 14. 21:25
 25/33 anonim ***** válasza:
89%
Egy volt barátnőmet én is az interneten ismertem meg. Az ő elmondásai alapján kérlek, hogy nagyon vigyázz az internetes társkereséssel! Nem, nem az erőszak miatt, a hiedelmekkel ellentétben nem minden férfi potenciális erőszaktevő. Pusztán arról van szó, hogy az internetes társkeresőkön ismerkedő férfiak többsége azt gondolja, hogy találkoztok, aztán egyből nyomás is szobára. Volt barátnőm nagyon sok ilyenbe belefutott. Mikor közölte a srácokkal, hogy ő előbb azért kicsit ismerkedni is szeretne, a legtöbben mélyen felháborodva közölték: "hát akkor ezt előbb is mondhattad volna, akkor nem utazok ki ide a halál f.ra, amúgy is rohadt drága a benzin". A legtöbben egy nyamvadt teára vagy kávéra nem voltak képesek vele beülni valahová, egyből tértek volna a lényegre. "Na akkor hozzád vagy hozzám?" Ezért mondom, hogy szánd rá az időt a randit megelőző levelezésre. Amelyik férfi nem képes egy pár ezer karakteres levelet kulturáltan megfogalmazni, kicsit mesélni magáról és beszélgetni veled, arra nem érdemes időt fecsérelni, pláne nem találkozni vele. Persze tisztelet a kivételnek, hiszen nem vagyunk egyformák. Nem minden férfi egy ösztöneitől begőzölt neandervölgyi. De sok ilyen van. Szóval érdemes elővenni a sűrű rostát és csak azzal randizni, aki kiérdemelte. :)
2015. dec. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Koszonom a jo tanacsot. :)


Azonban en nem akarok randizni, sem pedig komoly kapcsolatot, nem hogy a szexet megelozo kinos randikat... egyik sem hianyzik. :/ A hivatasomnal fogva pedig sajnos tudom, hogy sokan esnek aldozatul internetes ismerkedes soran pl. eroszaktevoknek, de ezt igazabol nagyon nehez kivedeni. Kepesek remekul szineszkedni az ilyenek... :(

2015. dec. 14. 21:59
 27/33 anonim ***** válasza:
0%

#21

Azért privátban mert mert kifejezetten neked Szólt, te fogyatékos. De szívesen beírom ide is, ha gondolod.


#23

Na persze. Itt senki sem szedhet gyógyszert.

2015. dec. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

#24

Vicces, higy olyasvalaki nevez gyerekesnek mást, aku feltesz egy ilyen rinyálós kérdést és aku egy lényegtelen apróságból csinál ekkora ügyet.


#25

Ilyen a netes társkereső. A férfi felhasználók nagy része ekkora hulladék. Persze a nők is, mert eleve rá vannak szorulva a netes társkeresőkre így nem értem mit válogatnak egyesek.

2015. dec. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Lenyegtelen aprosag az, hogy vigyazni szeretnek magamra? Nos, ha valoban ilyenek a ferfiak, akkor koszonom, vannak fontosabb dolgok az eletemben a szexnel. (De nem hiszem, hogy csak olyan felelotlenek vannak, mint te. Nyilvan komoly kapcsolatban mas, amikor van anyagi hatter es a ferfi felvallalja, ha megfogan egy gyerek.)


Nezd, egy nonek is lehetnek olyan igenyei, hogy csak szexelni akar es mast nem. Azt pedig nem ertem, hogy attol meg, hogy valaki neten keres ilyen kapcsolatot, miert muszaj, hogy valami agybaja legyen. En normalisnak tartom magam, bar ez relativ. :)


Es igen, hadd legyen nekem is jogom arra, hogy velemenyt formaljak rolad, ahogy te is szabadon megteheted. Akkor is, ha nem tul hizelgo. Lepj tul rajta...

2015. dec. 15. 09:13
 30/33 anonim ***** válasza:

Nem az a lényegtelen apróság, hogy vigyázni akarsz magadra, hanem az, higy a gyerek gumi nélkül akart dugni, mire te kijelentetted, hogy nem. Ennyi a történet, de te feleslegesen felfújod, mintha valami szörnyűség történt volna.

Ha egy nő csak dugni akar, kb egy óra alatt talán partnert és nem a neten kell ezt lebonyolítania. Ha mégis, akkor az olyan is.

Szíved joga véleményt alkotni, de kettőnk közül nem én vagyok, aki nem tud továbblépni.

2015. dec. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!