Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Durex Extra Safe óvszerben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durex Extra Safe óvszerben lelankadt a péniszem?

Figyelt kérdés
Veletek volt már hasonló?Ez valami baj lehet vagy csak nem éreztem semmit?Normális esetben, óvszer nélkül nem lankad le soha,ágaskodik rendesen.Durex Feel Ultra Thin,Feel Thin,RealFeel vagy Feel Intimate-ra gondoltam,vagy tudtom ajánlani màsikat?Vagy ez a 4 közül melyikben lehet legjobban érezni és megbízni?Ès biztonságosak-e ha normàlisan használjuk?Ezzel megoldódna a probléma szerintetek?Nagyon köszönöm a válaszokat előre, kérlek mindenre feleljetek.

2015. dec. 13. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

Utálom én is a gumit, guminélkü keményebb!

Gumi nélkül ezerszer jobb, még akkor is ha a végén kikel rántani a csajból.....

2015. dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Durex Extra Safe spermicides borzalmat én sem szeretem. Már a szagától rosszul vagyok. Oké, rendben, spermicides, dupla védelem meg minden, de basszus... Nem elég hogy szärt sem érzel benne még büdös is, ráadásul a tapintása is borzalmas... Én a Lifestyles Skyn-t ajánlom! Jó, igaz, borsos ára van, 1200 forint egy csomag (3 darab), de tényleg olyan, mintha semmi nem lenne rajtad. És emellett nagyon biztonságos. Soha nem volt még gondunk vele.
2015. dec. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt!
2015. dec. 13. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!