Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha az aktus után az ondó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az aktus után az ondó benne volt az óvszerben, ugye nem szakadhatott ki?

Figyelt kérdés

Kicsit még tapasztalatlan vagyok,ezért a kérdésem valószínűleg butaság. De a megnyugtatás kedvéért gondoltam megkérdezem.

Köszönöm a válaszokat!


2015. júl. 13. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem valoszinu
2015. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szoktuk, hogy aktus után, amikor levesszük, a zárt, ondótartályos végét lefelé lógatva megpróbáljuk belőle kinyomni, így győződve meg arról, hogy nincs-e lyuk a végén. Ha nem jön ki belőle semmi, akkor nem szakadt ki. Ha spriccel, akkor gond van. Bár én már az öreg generációhoz tartozom (33), de nálunk ez tizenévesen is alap volt. És ami a röhej, nekünk ez annak idején a suliban meg is mutatta a biológiatanár! :) Meg persze apám is elmondta. Akkor még beszélgettek az emberek...
2015. júl. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bokorugró ***** válasza:
Inkább úgy mondanám, hogy az normális, ha van ondó az aktus után. Ahogy az előttem szóló is írta, csomót kötsz a nyílásra és megnézet, hogy spriccel-e. Ha nem, akkor minden oké, tőled már baba nem lesz! :D
2015. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 te a g*cis óvszerrel szoktál játszani?!?!?
2015. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!