Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nők, mit kezdenétek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit kezdenétek egy olyan férfival, aki óvszerben képtelen elélvezni?

Figyelt kérdés
Sokféle óvszert kipróbált már, és egyikben sem volt ejakulációja. A szex működik, akár órákig képes az aktusra, de csak minimális az élvezet, és egyáltalán nem tud gumiban elmenni (még soha nem sikerült). Óvszer nélkül tökéletesen élvezi, és akár többször is elmegy egymás után.

2015. okt. 5. 15:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
A sokféle az nem az összes óvszer, próbálgasson tovább.
2015. okt. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
# 1: Tudsz ajánlani olyat, ami beválhat, ha az extra vékony óvszerek sem jöttek be?
2015. okt. 5. 15:34
 3/36 anonim ***** válasza:

talán pszichológus segítene rajtad


tuti nem tudat alatt van valami ...

2015. okt. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

# 3: Gumi nélkül tökéletesen működik a szex, maximális az élvezet. Csak ugye sok nő nem hajlandó gumi nélkül szexelni... ezért érdekel a nők hozzáállása.


Ezek szerint ez csak a férfi problémája, neki kell megoldania egyedül? A nőre nem számíthat, nem hajlandó kompromisszumot kötni annak érdekében, hogy a társának is élvezetes legyen a szex?

2015. okt. 5. 15:42
 5/36 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele.

Aztán egyszer muszáj volt hasznáni, és az addig próbált lifestile helyett a durexet húztuk fel, és lehet h mert kiéhezett is voltam, vagy főleg mert e a durexnek az 55 mm esét használtuk sikerült! És miért érdekes az 55? Mert ablife és egyes durecek csak 52 milisek. Lehet , 3 mm is elég, h elszorítsa az élvezetet

2015. okt. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
# 5: alapból az ultravékony Durexet használom, mert még az vált be eddig a legjobban, de sok hónapnyi szexmegvonás után sem sikerült benne elmenni, több hét próbálkozás után sem. Aztán lekerült az óvszer, és egyből sikerült, egymás után többször is.
2015. okt. 5. 15:51
 7/36 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenkinek köszi a választ, de én most tényleg arra vagyok kíváncsi, hogy a nők hogyan viszonyulnak ehhez a kérdéshez, mennyire partnerek a megoldáskeresésben.
2015. okt. 5. 15:54
 8/36 anonim ***** válasza:
Akkor elégitsd ki a lányt utána meg ránts rá!
2015. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
# 8: Azért hónapokig, évekig elég kiábrándító így szexelni, még az orális befejezés is. Főleg hogy már megtapasztaltam, milyen egy nőbe élvezni, és annál nagyobb élvezetet semmi nem nyújt. Akkor a férfinak erről le kell mondani, ha a nő ragaszkodik a gumihoz?
2015. okt. 5. 16:00
 10/36 anonim ***** válasza:
65%

Bármit.


Ugyanis ha együtt vagyok egy fiúval már 1,5-2 hónapja, akkor mindig elkezdek fogamzásgátlót szedni.


22/L

2015. okt. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!