Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak, nektek tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek tényleg akkora nyűg az óvszer?

Figyelt kérdés

A szüzességemet készültem elveszíteni valakivel így, a húszas éveim elején. Többször találkoztunk már, volt minden a behatoláson kívül, és végre eljutottunk odáig, hogy akkor legyen közösülés. Ekkor mondta a fiú, hogy ha felhúzza az óvszert, attól neki lelankad, és különben is bődületes marhaság óvszert használni, majd kiveszi időben... szerinte túl merev vagyok, meg túlságosan aggódom és miért nem közöltem előre, hogy nekem csak óvszerrel jó?


Véletlenül nem neki kellett volna szólnia, hogy óvszerrel bele sem akar kezdeni? Nem az az evidens, hogy alkalmi kapcsolatban gumit kell használni? Lemaradtam valamiről, Természetesen így nem veszek részt az egészben.


Nem is gondoltam véresen komolyan a kérdést, de megírhatnátok a véleményeteket erről az esetről. Rosszulesett, hogy én vagyok idiótának beállítva és így elkezdtek sértegetni.


2015. dec. 13. 22:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
68%
Nyűgnek nyűg, de a semminél ezerszer jobb.
2015. dec. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
93%
Neked van igazad, ez vmi retardált. De hogy hogy csak most tűnik fel? Mikor már mindent összetaperolt rajtad?
2015. dec. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Írtam privit
2015. dec. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem nyűg és az idióta sem Te vagy szerintem. Persze vannak, akik gumihasználatkor veszítenek az "ihetleből" vagy teljesen eltűnik, de ez még nem ok a bunkóskodásra ^^ És még Te vagy merev...vicces. Biztos alkalmiban akarod elveszíteni a szüzességed vagy számodra ez nem akkora valami?
2015. dec. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Most kicsit gyerekesnek érzem magam, amiért kiírtam ide ezt a rinyát. :D De őszintén szólva nagyon megdöbbentett ez a hozzáállás. Most kicsit kiengedtem a gőzt. Igen, abban biztos is vagyok, hogy rombolja az illúziót, de szerintem egy alkalmi kapcsolatnál ez a legjobb mód a védekezésre, mind a baba, mind a betegségek ellen. :/


Nem tudom, hogy nem vettem észre. Semmi baj nem volt a sráccal, nagyon odaadó, figyelmes volt, élveztem vele mindent. Eddig.


Nekem nem teher a szüzességem, egyszerűen csak szeretném élvezni a szexet és most érzem úgy, hogy megérettem rá testileg-lelkileg egyaránt.

2015. dec. 13. 22:58
 6/33 anonim ***** válasza:
92%

"és különben is bődületes marhaság óvszert használni, majd kiveszi időben"

És amikor ezt kimondta, neked nem volt annyi eszed, hogy felvilágosítsd? Vagy te se tudod, hogy mi történik azokkal az emberekkel, akik ezt mondják?

2015. dec. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
66%

Egy kicsit gyerekes dolog is ez, de nem baj. Belül mind egy kicsit gyerekek vagyunk. :)


Egyáltalán nem te vagy a hibás és nagyon becsülendő, hogy unszolása ellenére nem voltál felelőtlen. Hogy miért nem vetted észre ezt előbb nála? Mert sajnos sok olyan gerinctelen férfi van (mondom ezt majd 30 éves férfiként), aki a csillagokat is ledumálja neked az égről, csak hogy eljussatok az ágyig. Egész addig ő az igazi úriember, míg le nem dumálja rólad a bugyidat. Aztán hopp, hirtelen kiderül, hogy egy jellemtelen, bunkó, önző alak. Jó, hogy még szex előtt derült ki és most nem azért vagy szomorú mert egy ilyen hulladéknak adtad oda magadat. Apropó: miért alkalmival szeretnéd elveszíteni? Tudom, semmi közöm hozzá, de nem lenne jobb egy olyannal, aki kiérdemelte és szeretitek is egymást? Jó, nem kell a szüzességet piedesztálra emelni, persze, meg értem, hogy már kíváncsi vagy, de nem lenne jobb mégis megvárni azt, aki megérdemli? Vagy csak én vagyok túl romantikus?


Gumihasználatra visszatérve: nyűgnek nyűg, nem szeretjük, ez igaz. De a kapcsolat elején kötelezőnek tartom (alkalminál is). Persze egy idő után el lehet hagyni és lehet más módszerekkel is védekezni, de míg nincs meg a közös bizalom, míg nem vagytok együtt elég régóta, addig gumit kell használni és ezt minden férfinak meg kellene értenie.


28/F

2015. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Rékcsi ***** válasza:
80%

Én az óvszer miatt rinyáló pasiknak csak annyit szoktam mondani, h "előváladék". Az meg a másik, h biosz szakos vagyok, annyi ocsmány nemi betegségről tanultam, h nem tudnám így élvezni a szexet :D

Kapcsolat elején is mindig elmondom a páromnak, h az elején csak gumival, aztán ha tényel komoly a dolog, akkor hajlandó vagyok gyógyszerre váltani, de akkor sem élvezhet belém, mert nincs kedvem feleslegesen aggódni.

A szüzességedet meg ne pazarold ilyen idiótákra, ne elveszítsd, hanem add oda valakinek, aki szeret és megérdemli :)

18/L

2015. dec. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Rékcsi ***** válasza:
93%
Ja és van egy olyan nemi betegség, ami csúnya kiütésekkel, viszketéssel jár és képes áthatolni az óvszeren is... Éljen a biztonságos szex! :D
2015. dec. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

#6 De, volt annyi eszem. Emiatt már nem is beszélünk egymással, mert természetesen megsértődött. ;)


#7 Írtam neked privátban.

2015. dec. 13. 23:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!