Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak, nektek tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek tényleg akkora nyűg az óvszer?

Figyelt kérdés

A szüzességemet készültem elveszíteni valakivel így, a húszas éveim elején. Többször találkoztunk már, volt minden a behatoláson kívül, és végre eljutottunk odáig, hogy akkor legyen közösülés. Ekkor mondta a fiú, hogy ha felhúzza az óvszert, attól neki lelankad, és különben is bődületes marhaság óvszert használni, majd kiveszi időben... szerinte túl merev vagyok, meg túlságosan aggódom és miért nem közöltem előre, hogy nekem csak óvszerrel jó?


Véletlenül nem neki kellett volna szólnia, hogy óvszerrel bele sem akar kezdeni? Nem az az evidens, hogy alkalmi kapcsolatban gumit kell használni? Lemaradtam valamiről, Természetesen így nem veszek részt az egészben.


Nem is gondoltam véresen komolyan a kérdést, de megírhatnátok a véleményeteket erről az esetről. Rosszulesett, hogy én vagyok idiótának beállítva és így elkezdtek sértegetni.


2015. dec. 13. 22:48
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, Rékcsi. Az általad leírt betegséget akkor ezek szerint úgysem lehet kivédeni... :D A szerelem - úgy néz ki - még várat magára...
2015. dec. 13. 23:17
 12/33 Rékcsi ***** válasza:
92%
Hidd el, h a szerelem az, ami teljessé teszi a szexet, szerintem megéri várni vele :)
2015. dec. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Hiszek benne, csak még nem történt meg. És már szeretném élvezni a szexet. >.>" Amit a behatoláson kívül csináltam a fiúval, az mind nagyon jó volt, orgazmusom is volt minden alkalommal. Nem hittem volna, hogy lehet élvezni a dolgot anélkül, hogy szerelmes lennék, de mégis megy... viszont azt nem vitatom, hogy szerelmesen lehet a legjobb. :))
2015. dec. 13. 23:28
 14/33 anonim ***** válasza:
27%
Miért nem keresel pasit csak arra, hogy szexeljetek? Mindketten tisztázzátok a szabályokat, és mehet az élvezet.
2015. dec. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Énnekem is addig rinyált az első hapsim az óvszer miatt, míg átváltottam gyógyszerre... csak azért, mert nem állt fel neki normálisan gumiban. Később kiderült, hogy anélkül sem mindig.

Azóta voltak mások is, akiknél ment a hiszti, hogy miért nem jó az óvszer. Aztán legutóbb találkoztam A Férfival, aki bár nem valami szép ember, de ő kijelentette nekem, hogy sosem volt problémája az óvszerrel, áll neki mindig. Azóta Ő az etalon. :) És ha újra meghallanám bárkitől is az óvszerhisztit, dobnám. Legyen már benne annyi tesztoszteron, hogy ne egy gumidarab miatt szerencsétlenkedjen.

2015. dec. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
73%
Nézd, nekem alap hogy használok. Akkor is, ha a lány tablettát szed. A mai korban nem teheted meg, hogy nem használsz, mert az olyan, mintha mindenkivel lefeküdnél, aki előtted vele volt. Bevállalnád? Én nem. 33F
2015. dec. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

#14 Ez a pasi nekem csak a szexre kellett volna. Mindent tisztáztunk, kivéve azt a részét, hogy fog-e gumit használni, mert naiv voltam, és azt hittem, ez alap. :D


#15 Nagyon szerencsés lány vagy akkor. :) Sok boldogságot! (Megfordult a fejemben, de egy alkalmi kapcsolat miatt nem szívesen kezdenék fogamzásgátlót szedni. :|)


#16 Tulajdonképpen úgy valahogy. :D Bár nem tartom undorítónak a gumi nélküli szexet, én inkább a kockázatok miatt nem feküdnék le anélkül bárkivel.

2015. dec. 13. 23:54
 18/33 anonim ***** válasza:
80%

tizen meg huszonéves gyerekeknek nyúg,akik nem tudják, hogy lehet gumiban is szexelni,mert olyan béna a kukacuk.


kérdező:nem vagy idióta


aki ráfogja, hogy allergiás,meg kényelmetlen,az legyen már kedves keresni magának megfelelő méretű óvszert,antiallergén anyagút és tanuljon meg szexelni benne sok-sok gyakorlással.

2015. dec. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
82%

Férfiak, nektek tényleg akkora nyűg az óvszer?

Bizony nekünk nagyon nagy nyűg, mert meg kell állni, kibontod feltekergeted szabályosan, és utána kinek kinek változó mértékben tompítja az érzetet, így hacsak nem extrém mód forró és hasonlóan szűk a puncid, jó ha fele annyit érzünk az egészből. Röviden, macerás és még az élvezetet is csökkenti. Még rövidebben, nyűg.


"Ekkor mondta a fiú, hogy ha felhúzza az óvszert, attól neki lelankad,"

Változó, hogy kinek kinek mennyire tompít, amint azt már írtam de ez is létező probléma, gumiban én is hajlamos vagyok lankadni.


"és különben is bődületes marhaság óvszert használni, majd kiveszi időben..."

Ez meg a gumi ellenes, hülye gyerekek legklasszikusabb próbálkozása, hogy natúrban csempésszék be a lompost. :D Persze, ki lehet venni időben, én is ki szoktam, de mi házaspár vagyunk, és a kezdeti kockáztatás után derült ki, hogy nálunk ez elégséges védekezés. Nekünk! Más képes már az előnedvtől teherbe esni, hiszen abban is lehet élő spermium.


"szerinte túl merev vagyok, meg túlságosan aggódom és miért nem közöltem előre, hogy nekem csak óvszerrel jó?"

A srác bunkó. A jövőben kerüld el messzire és ne is keresd. És ha teheted ezt ne titkold mások előtt, hogy mivel próbálkozott és hogy mekkora kis puhap..cs.

Az ilyen megérdemli.


"Nem az az evidens, hogy alkalmi kapcsolatban gumit kell használni?"

De bizony. Alkalmiban nem játszunk gumi nélkül. HA jó ha nem.

2015. dec. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
82%

"is bődületes marhaság óvszert használni, majd kiveszi időben... "


Ja persze. Végülis nem neki lesz kellemetlen ha mégse. Ha csaj lennék szóba se állnék ilyen gyökérrel.

2015. dec. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!