Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most mitcsinaljak? Ezek minek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mitcsinaljak? Ezek minek a tunetei? Normalis ez? Segitseeeeg!

Figyelt kérdés

Terhes lennek?Szoval...szeretkeztunk a parommal es elszakadt az ovszer:( Az aktus utan kb 10 orara bevettem a Postinor 2 nevu tabit....az utasitas szerint az elso tabi utan pontosan 12 orara bevettem a masodikat is. Ezek utan...eltelt pontosan egy het es megjott a mensim. Mondjuk amugy is abba az idobe lett volna aktualis.

A baj csak ott van...h a mensin 6 napot tartott amibol igazabol csak 2 volt rendes verzes....a tobbi nagyon keves barnas folyas volt.

Vege lett a mensinek mar majdnem egy hete....d en mar vagy 2 napja ugy erzem mintha ujra meg kene jojjon....faj az alhasam...es a melleim is feszulnek...nem fajnak ...csak olyan erzes mint mielott megkene jojjon...Ugy megvannak duzzadva...

Szerintetek ez normalis? Vagy terhes lennek?:-s

koszonom elore is a valaszokat.


2010. márc. 18. 19:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
te jol vagy? tavaly majustol már szültél volna, ha terhes lennél :DD
2010. márc. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Fantasztikus az emberi ész....
2010. márc. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

elirtam na....mit kell akkora dolgot csinalni belolle....marciust akartam irni...s amugy sem azon van a hangsuly...ugyhogy kerlek szepen jopofaskodas helyett inkabb valami normalis valaszokat adjatok:(

koszonom elore is...

2010. márc. 19. 19:57
 14/21 anonim ***** válasza:
a lenyeg, h ne idegeskedj. ha bevetted a tabit, akkor nem lesz gond. ha nem titok.. hova valósi vagy? mert magyaroknal már betiltották a postinort.
2010. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Erdelyi...
2010. márc. 20. 16:53
 16/21 anonim ***** válasza:

Május????????????????????????????????


Amúgy a tabletta miatt véreztél első alkalommal, mivel az normális. Most jön a mensid szerintem. A tablettával vigyázz, ne kerüljön rá sor, mert nagyon erős. Ha rendszeressé teszed, később akár baba nélkül maradhatsz, komolyan. A szervezetednek pláne nem tesz jót.

2010. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
A barátnőmmel is pont ez történt. Neki jövő hét közepén kell majd, hogy megjöjjön, ő is bevette a tabletát, és ő sem terhes. :) Ezek csak mellékhatások.
2010. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
en is csak megnyugtatni tudlak:) en is vettem be ilyen tablettat... par napra ra jott is a verzes (nem olyan szokvanyos, de jott)... es kb 2 7re ra jott, a rendes naptarszerinti menstruaciom... az eset utani tabi pont ezt csinalja... gyorsan kipusol mindent... szoval az nem a rendes menstruacio... az az utani az a rendes... megeshet az is, hogy a kovetkezo 1-2 honapban is rendetlenkedik, ugyanis helyre kell alljon a felborult hormonhaztartasod
2010. márc. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
de nekem azon a verzesen kivul azota nemvolt semmi mas...es pedig mar honap vege ....ugyh mivel pont akkor volt az a verzes mikor rendesen meg kellett volna jojjon....most nem tudom h a ketto kozul melyik? mensi volt az vagy csak a tabletta hatasa? :((
2010. márc. 22. 14:14
 20/21 anonim ***** válasza:
nem kell aggódnod, szerintem nem vagy terhes. és ha meg is jönne akkor sem. nekem is megjött 8 napra rá ahogy beszedtem, s rá 2 hétre is! meg elötte is 2 héttel volt meg. szóval azután minden ok már...
2010. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!