Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor ez mi? Segítséééég

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez mi? Segítséééég

Figyelt kérdés
Három napja késik a menstruációm és ma enyhe rózsaszin folyást érzékeltem, amugymeg görcsöl a hasam enyhén mint mielőtt megjön ( párommal kipróbáltuk gumi nélkül, max 5 perc volt) most terhes vagyok?...
2010. dec. 10. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
igen, terhes vagy, gratulálok az értelmiségi szintedhez.
2010. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
más évekig megszakitással védekezik én meg 2 perctőlterhes leszek... k*rvajó..........
2010. dec. 10. 15:47
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy???????
2010. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
hát mit mondjak, ilyen az élet, van aki szerencsés (pedig nem érdemelné meg), aki meg megérdemelné, sokszor az jár pórul.. (bár azért te is felelőtlen voltál, de nem azt mondom hogy megérdemled)
2010. dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de semmi más előjele nincs... akkor is lehetek terhes?
2010. dec. 10. 15:58
 6/12 anonim ***** válasza:
2010. dec. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindegy hány perc volt gumi nélkül,egy perc alatt is lehet gyereket csinálni.Sajnos az élet igazságtalan.Van,aki évekig próbálkozik és nem lehet neki,van aki nem is akarja és egy aktus alatt összehozza.Ha eltelt már két hét a szex óta,akkor érdemes tesztet csinálnod és hamar kiderül,hogy lesz-e gyereked.
2010. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3 nap még nem a világ vége! Egyáltalán nem biztos, hogy terhes vagy. Nyugodj meg, ha nem idegeskedsz talán hamarabb megjön. Fel a fejjel. A ciklusod hányadik napján történt a dolog?
2010. dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát elvileg nem volt peteérésem... amugy lehet hogy csak azért késik mert bebeszéltem magamnak, meg annyira parázok és idegeskedek és már sirtam is miatta
2010. dec. 10. 17:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a menstruációd még csak kezdődőben van, és lehet, hogy felfáztál és azért rózsaszínű a folyadék.
2010. dec. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!