Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitséééég! Nm tudok csókólóz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitséééég! Nm tudok csókólózni. Hogyan kell csókólózni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nm tudok csokolozni. Hogyan kell?? és lécci ne mondjátok, hogy jön magától mert próbáltam és nem jön magától. Vki nem tud vmi csókólózást tanitó videót??? :O egyszer egy fiu megcsokolt de én csak egy puszit adtam és elkaptam a szám mert nm tudtam csokolozni, totál égés volt :(( :O 14/L
2011. máj. 8. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első csókom nekem is hasonló volt..bénáztam :D

Nehéz ezt leírni, de a lényeg, hogy először egy szájrapuszival kezdjétek, majd lassan nyisd ki a szád, és engedd, hogy a fiú nyelve megtalálja a tiéd, ő elkezdi és csak utána kell csinálni, akkor már tényleg ráérzel :)

Én azt hiszem az elsőnél, mikor átakarta dugni a nyelvét a pasim, puszit adtam rá neki :D Szóval mindenképp engedd át a szádba, ez most elég kesze-kusza lett, de remélem tudtam segíteni!


20/L

2011. máj. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, ez miért olyan nagy probléma. :) Nekem 12 évesen volt az első csókom, a nálam jóval tapasztaltalabb 14 éves barátnőmmel.
2011. máj. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem nyelves csók volt az,hanem rendes, normális ::):D
2011. máj. 8. 23:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Áhh, véletlen elküldtem.. :D Szóval: Mikor eljött a pillanat, akkor egyszerűen csak követtem őt, így nem igazán tudtam elszúrni. :)
2011. máj. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a nyelves csók a rendes normális.
2011. máj. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A randes csók az NYELVES.. A többi csak tátogás..
2011. máj. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sztem ösztönösen jön... az első csókomnál a csaj azt mondta, hogy biztos sok nővel gyakoroltam már, mert nagyon jól csókolokXD

A lényeg, hogy ne görcsölj:)

2011. máj. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!