Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most mitcsinaljak? Ezek minek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mitcsinaljak? Ezek minek a tunetei? Normalis ez? Segitseeeeg!

Figyelt kérdés

Terhes lennek?Szoval...szeretkeztunk a parommal es elszakadt az ovszer:( Az aktus utan kb 10 orara bevettem a Postinor 2 nevu tabit....az utasitas szerint az elso tabi utan pontosan 12 orara bevettem a masodikat is. Ezek utan...eltelt pontosan egy het es megjott a mensim. Mondjuk amugy is abba az idobe lett volna aktualis.

A baj csak ott van...h a mensin 6 napot tartott amibol igazabol csak 2 volt rendes verzes....a tobbi nagyon keves barnas folyas volt.

Vege lett a mensinek mar majdnem egy hete....d en mar vagy 2 napja ugy erzem mintha ujra meg kene jojjon....faj az alhasam...es a melleim is feszulnek...nem fajnak ...csak olyan erzes mint mielott megkene jojjon...Ugy megvannak duzzadva...

Szerintetek ez normalis? Vagy terhes lennek?:-s

koszonom elore is a valaszokat.


2010. márc. 18. 19:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Megint egy iylen kérdés..:S tőlünk vársz választ?nem látunk beléd..menj el orvoshoz,majd ő megmondja mivan..
2010. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem tutira nem vagy terhes. Valószínűleg arról van szó, hogy a tabletták bezavartak a hormonháztartásodba és a tested így reagálja le.
2010. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet az a biztos, ha terhes vagy, az kimutatja! Sajnos tapasztatlatból tudom, hogy nem mindig segít az eseményutáni tabletta. De remélem nem lesz gond!
2010. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Inkább a doki nézzen meg és nyugtasson meg. Itt csak találgatni lehet a biztosat a doki tudja.
2010. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Sztem nem vagy terhes. 3 hét múlva csinálj egy tesztet az a biztos.
2010. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
a gyogyszetol lehet mellekhatas, bezavarja a hormonokat, sok melekhatasa van, de ha te biztos meg akarsz nyugodni akkor csinalj egy tesztet.
2010. márc. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Ha tényleg 10 órán belül bevetted az esemény utánit akkor elég sok esély van rá, hogy hasznos volt. mikor szakadt el a gumi? hány hete?
2010. márc. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
majus 1jen szakadt el...8ikan jott meg a mensim :-s
2010. márc. 18. 20:28
 9/21 anonim válasza:
akkor ha jól tudom még korai lenne ezeket a tüneteket a terhességnek betudni. Szóval szerintem nem lesz gond. De tényleg minél hamarabb vegyél egy tesztet hogy biztosra menj.
2010. márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

te utazol az idoben elore? majusban? meg csak marcius van:))

bocsi nem hagyhattam ki, csinalj egy tesztet az biztosat mond

2010. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!