Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítséééég! Van egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséééég! Van egy fiú, akivel már másfél éve járok. Néha már nagyon idegesítő! Ilyenkor ti mit tesztek? (több lent)

Figyelt kérdés
a fiúsabb vonalat képviselem, mert bátyám van, ezért sok a fiú barátom. Nagyon csúnyán beszélt velem, mikor nyáron a legjobb haverommal 2szer talkoztam vele meg csak1szer. aztán pedig megfenyegette a másik haveromat, h ne barátkozzon velem, mert megveri!!! de néha-néha kedves velem, meg minden de...én még reménykedem benne, h megváltozik de reménytelen...
2010. nov. 15. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Dobd ki azt az állatot a büdös ....

Ne haragudj, de ilyen a kedvem most:)

2010. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy néha kedves veled??

Van alapja annak, hogy megfenyegette a haverod vagy csak féltékeny és ...

Az ilyen nem fog megváltozni!

2010. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki a melled, aztán dugd el a ruhád mélyére, és mondd azt neki, könyörögöj!
2010. nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Színvonal befigyel... Hány évesek vagytok? Gondolom nem lehet valami túl érett, ha egész nyáron egyszer találkoztál vele. Mit jelent, hogy jársz vele?
2010. nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"nyáron a legjobb haverommal 2szer talkoztam vele meg csak1szer"

bassza meg, azért ez nekem is rosszul esne. 3 hónap alatt csak egyszer tudtál a barátodra időt szakítani????? hány évesek vagytok? és nem mentség az, hogy fiús vagy, mert én is, ahhoz képest mégse lennék képes ilyen magasról tenni a barátomra... biztos, hogy szereted te még?

2010. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a leírásod alapján ez egy büdös cigány!!!!
2010. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ilyenek nem változnak. Húzd meg a határokat, ha nem tetszik neki, dobjon ki.
2010. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

13 vagyok és ő is...azért nem talkoztam vele, mert rohadtul fájt hogy úgy beszélt velem pedig semmi oka nem volt rá! és ő mit tett annak érdekében h talkozzunk??? mert akkor is én hívtam föl h találkozhatnánk, és ő még arr a sem volt képes h megkérdezze h mizujs!!! bár amikor azt mondta h valójában én nagyon kocka vagyok , na akkor elszakadt a cérna! szted nem a fiúnak kéne elhívni a lányt ??? és csak a használható véleményeket szeretném látni, ami jóis valamire!!!

köszi

2010. nov. 16. 20:33
 9/10 A kérdező kommentje:
és nem teszek rá, mert akkor már lese írtam volna a kérdés basszmeg
2010. nov. 16. 20:34
 10/10 A kérdező kommentje:
ezeket a 21:14esnek küldtem
2010. nov. 16. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!