Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetett így is?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetett így is?

Figyelt kérdés

Durván két hete voltam együtt barátnőmmel,egyik este,gumi nélkül. Előtte való nap kielégítettem magam,és még aznap egyszer,meg a szex napján is kétszer voltam pisilni,tehát nagy valószínűséggel kitisztultam. Na,de gumi nélkül voltunk,nem mentem el,egyáltalán,de előváladék nyílván volt. Nos,mekkora a sansz arra,hogy ebben az előváladékban volt sperma?Mer' tudom,hogy az előváladékot termelő mirigy,nem termel spermát,tehát elvileg nincs benne.

A barátnőmnek 29. környékén kellett volna megjönnie,nála elég gyakori a csúszás,van,hogy egy hét is,és még most sem jött meg. Ja,és ami miatt még aggódok,hogy mikor együtt voltunk,akkor volt peteérése,ami elvileg tök mindegy,ha sperma nem kerül oda.


Kérdésem,hogy mekkora valószínűséggel volt sperma az előváladékba,és hogy a terhességnek mekkora a valószínűsége?


2015. nov. 2. 22:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hát most tényleg nem tudom,mit osztod itt az észt. Nézd már meg,hogy hol termelődik az előváladék,meg hol a sperma!Hát rohadtul nem ugyanott,effektíve az előváladékban csak akkor van sperma,ha az a visszamaradt az előző aktusból a hugycsőbe!Ennél érthetőbben nem tudom elmagyarázni. Olvass már utána!
2015. nov. 2. 23:43
 12/19 A kérdező kommentje:
Tehát maga az előváladék nem tartalmaz spermiumot,csak a húgycsőbe maradtat tolja magával...csak sok hozzád hasonló ebből azt szűri le,hogy az előváladékba "gyárilag" van sperma...
2015. nov. 2. 23:45
 13/19 anonim ***** válasza:

A Cowper mirigyben, ahol az előváladék termelődik, valóban nem termelődnek spermiumok. Az is igaz, amit a húgycsőből való kimosódásról írtál.


Már csak azt kéne végiggondolnod, hogy a húgycső és az ondóvezeték találkozása előtt van-e egy olyan szakasza az ondóvezetéknek, ahonnan nem tud kimosódni egy bizonyos mennyiségű, az előző ejakulációból sperma.


Meg még azt, hogy az ejakulációt valóban úgy kell-e elképzelni a gyakorlatban, hogy a több százmillió közül minden egyes hímivarsejt megvárja a "startpisztoly eldördülését", vagy egy kis mennyiség már valamivel előbb kiszabadul, anélkül, hogy a férfi ebből bármit érzékelne.


Bízom benne, hogy a barátnődnek más okból késik a menstruációja, és minél előbb megnyugodhattok. (Meg abban is, hogy máskor nem vállaltok ilyen kockázatot.)

2015. nov. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Utolsó!köszönöm a segítséget,ilyen egy normális válasz.Amugy ejakuláció közelébe nem voltam,az nem tudom mennnyit számít a spermiumok megindulását illetően.
2015. nov. 3. 10:10
 15/19 anonim ***** válasza:
Nagyon jol tudom h nem ugyan ott termelodik hol lattal ilyet a valaszomban? Sztem sehol.. Csak en nem erre alapozok h mikor mennyi sperma lehet a hugycsovemben..es nahaaaat meg mindig nem en kerdezgetem itt h lehet e terhes a csajom:D
2015. nov. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

"és ha hugyozás után te felizgultál és termelődött előváladék akkor szerinted abban nem lehet sperma?"


Akkor ez mi?Elvileg nem lehet benne sperma,mivel a vizelet kémhatása megöli a spermákat. Szépítheted,meg magyarázkodhatsz,hogy nem Te is így gondoltad,de fogalmad sem volt Róla.Ide jöttél okoskodni,rosszindulatból kötekedni,azt kiderült,hogy fingod sincs az egészről,menj inkább lövöldözni valami játékkal...

2015. nov. 3. 12:07
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Elmesélem a kis nyugtató sztorim. Velünk is ugyan ez történt és mi is peteéréskor csináltuk, gumi nélkül a barátommal, úgy, hogy mi is tisztába voltunk ezzel az előváladékos dologgal. Aztán elkezdtem utána olvasgatni mikor nem jött meg a mensim és hol megnyugodtam hol ideges lettem volt hogy már olyan ideges voltam hogy sírtam mert már 2 hete késett..aztán szerencsére a napokban megjött és nagyon sokat tanultam ebből és sokmindent máshogy látok most az életben mivel fiatalok vagyunk, nem akaruk még gyereket stb..még ki szeretném magamat élni és egy abortuszba és egy gyerekvállalásba is belehaltam volna..szóval ahogy megjött elkezdtem szedni tablettát és eleinte még óvszerrel is fogunk védekezni mert ezt igazából nem lehet tudni hogy teherbe lehet e esni egy kis előváladéktól vagy sem, szerintem nagyon picike rá az esély mert alapból 30% esély van rá hogy teherbe esik a csaj ha bele élvezel, egy pici előváladékkal is lehet van rá esély de nyilván kevesebb..

Szerintem sok pasi nem húzza ki időbe és az előváladékra hivatkoznak.

Na mindegy azt tudom hogy mióta megjött, máshogy csinálok mindent.. nekem ez egy hatalmas lecke volt, sose volt még ilyen stresszes 2 hetem. Drukkolok hogy megjöjjön(persze csaj ha nem akarjátok)

21L

2015. nov. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett:)
2015. nov. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Na,tegnap csináltuk meg a tesztet,két darabos xepillel. Hál' Istennek mindkettő negatív lett. Rettenetesen izgultam,hiába tudtam,hogy lényegében lehetetlen,hogy így teherbe essen,de mégis nagyon bennem volt a félsz. Azóta óvszert használunk (azóta az egy nap óta :D ),durex feel,szinte nem is érzem :)
2015. nov. 5. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!