Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetett így is?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetett így is?

Figyelt kérdés

Durván két hete voltam együtt barátnőmmel,egyik este,gumi nélkül. Előtte való nap kielégítettem magam,és még aznap egyszer,meg a szex napján is kétszer voltam pisilni,tehát nagy valószínűséggel kitisztultam. Na,de gumi nélkül voltunk,nem mentem el,egyáltalán,de előváladék nyílván volt. Nos,mekkora a sansz arra,hogy ebben az előváladékban volt sperma?Mer' tudom,hogy az előváladékot termelő mirigy,nem termel spermát,tehát elvileg nincs benne.

A barátnőmnek 29. környékén kellett volna megjönnie,nála elég gyakori a csúszás,van,hogy egy hét is,és még most sem jött meg. Ja,és ami miatt még aggódok,hogy mikor együtt voltunk,akkor volt peteérése,ami elvileg tök mindegy,ha sperma nem kerül oda.


Kérdésem,hogy mekkora valószínűséggel volt sperma az előváladékba,és hogy a terhességnek mekkora a valószínűsége?


2015. nov. 2. 22:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
lehet az.
2015. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

50%. Vagy teherbe esett, vagy nem.


:D

2015. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

%-os esélyt nem akarnék tippelni, erről egy szülész-nőgyógyászt kéne megkérdezned.


Utólag már bánom, hogy a hasonló kérdések közül, ahol arról ment a vita, hogy mekkora a kockázata annak, hogy az előváladéktól teherbe essen valaki, az elmúlt két évben nem mentettem el legalább egy pár olyat, ahol többen leírták, hogy megszakított közösüléssel estek teherbe, vagy ejtettek teherbe valakit.


(Emlékszem egy hölgyre, akinek egyből ikrei sikeredtek egy ilyen akcióból, meg egy pasira, aki leírta, hogy 10 éves az így fogant kislánya, és azért reagált valamelyik hozzászólásra, mert egy kamasz srác azt írta, hogy szerinte ezek biztos kizárólag "elbénázott" megszakított közösülésből fakadó "balesetek", ő meg leírta, hogy csak tudja, hogy hogy fogant a saját gyereke - ha jól emlékszem - 26 éves korában.


A legjobb barátnőm megszakított közösülés mellett esett teherbe, de ők akkor más házasok voltak, és pár éven belül akartak volna gyereket, így az első sokk után tudtak örülni a babának, annak ellenére, hogy nem ideális körülmények között érkezett.


Az a lány, aki ezt a kérdést kiírta itt idén februárban, 16 évesen, pár hete szülte meg a kislányát:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__66146..


Függetlenül a százalékos esélyektől, nektek megéri a kockázatot?

2015. nov. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok Vele,hogy előváladéktól is lehet valaki terhes,ezért írtam le,hogy én lényegében ki voltam teljesen "tisztulva",emiatt gondolom,hogy mégkisebb az esélye a dolognak.
2015. nov. 2. 23:01
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

előváladékban is lehet sperma. ha pont akkor volt peteérése, akkor nem kell lángésznek lenned apám....


"Előtte való nap kielégítettem magam,és még aznap egyszer,meg a szex napján is kétszer voltam pisilni,tehát nagy valószínűséggel kitisztultam."


igen, most akkor egy hétig nem lesz életes spermád. okos vagy

2015. nov. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
*életképes
2015. nov. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Utolsó,Te miről beszélsz?Szerintem Neked fingod sincs erről. Mivel a sperma kiürült a hugycsőből a háromszori vizeléssel,és mivel a cowper mirigy nem termel spermát,így az előváladékban,magában nincs sperma,csak ha az előző elélvezés óta nem volt a férfi vizelni,akkor maradt a hugycsőben,és viszi magával az előváladék. Tehát nem maga az előváladék tartalmazza a spermát,csak hordja magával. Nagyokos. Ezért kérdezem,amit kérdezek...
2015. nov. 2. 23:25
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
és ha hugyozás után te felizgultál és termelődött előváladék akkor szerinted abban nem lehet sperma?:D ok. te tudod
2015. nov. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
mégse én kérdezgetem itt hogy lehet-e terhes a nőm
2015. nov. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Tudsz angolul, babám?


[link]

2015. nov. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!