Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen jogai vannak, a férfina...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jogai vannak, a férfinak ha nem szeretné megtartani a gyereket, de a nő igen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, volt egy alkalmas randim, sex lett belőle, gumival csináltunk, nem élveztük, levettem, el se mentem, aztán vége lett az aktusnak.

Azóta nem is találkoztam a lánnyal,már akkor is mondtam, félek,hogy lesz gyerek,ő mondta ne aggódjak.

Félre mentek a dolgaink, amikor meg kellet volna jönnie megkérdeztem, hogy megjött-e neki, azt mondta igen,meg amúgy is mit aggódok ezen.Nagy öröm volt számomra ez a hír.


Viszont szeretném tudni, mi van akkor, ha a csaj meg akarja tartani, én meg nem?Minek szülessen meg, ha nincs meg hozzá az anyagi háttér, három ember élete menne szépen tönkre.Milyen jogai vannak egy férfinak ebben az esetben?Az, hogy a nő döntene egy ennyire komoly kérdésről, az abszurdum lenne, két ember kell egy ilyen dologhoz szerintem.



2015. okt. 27. 10:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A nőnek joga van átcseszni mindenkit, hogy nyugodtan lehet, nem lesz baj! Te pedig elmehetsz az Istenhez (általában minden nap itt vagyok) panaszra!
2015. okt. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
14%

Jogod van kimenni (=kimenekülni) külföldre, ahol nem érhet el téged a nő gyerektartás után kuncsorogva.


Én 2 nyelven beszélek folyékonyan (angol, német) és egy másikon elfogadhatóan (orosz), úgyhogy ha egy alkalmitól lenne gyerekem, aki megtartaná az akaratom ellenére és pénzt követelne rajtam, akkor kimennék élni külföldre.

2015. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nincs jogod. Max kötelezettséged, ha netán mégis baba lesz belőle.
2015. okt. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Az, hogy a nő döntene egy ennyire komoly kérdésről, az abszurdum lenne, két ember kell egy ilyen dologhoz szerintem."


Hát pedig bizony. Amíg a nő képes arra, hogy kigordja a gyereket, amíg benne fejlődik és nem benned, addig ez így lesz.

Ugyanúgy nem lehet rákényszeríteni a nőt egy abortuszra (ami ugye egy műtét), mint ahogy téged sem lehet rákényszeríteni, hogy mondjuk végezzenek rajtad művi meddővé tételt vagy vegyék ki a mandulád.


Legyen eszed, és ne bújj ágyba olyannal (pláne nem gumi nélkül), akiről nem tudod 100%-ra, hogy nem csesz át a palánkon.

2015. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
en megertelekvkedves kerdezo ha panikolsz de sajna ezt mar cseszheted ha baba lessz belole. ezert kene azt a zoknit magadon tartani nem de? egyebkent nem sokat tudsz tenni max 2 lehetoseged van. lemondasz minden apai jogodrol( ha netan baba lenne es 100% hogy tolled) vagy beszelsz a csajjal es megprobalsz ugy segiteni ahogy csak tudsz.( ha baba lessz es megtartja v.ha megis ugy dont hogy abortuszra megy.) ha lemondasz rola nincs apai kotelezetseged semmi. de soha nem gondolhatod meg utanna mar. ha a 2 ik lehetosegnel maradsz talan gerinces ember lehetsz es barhogy dont a csaj vegig mellete lehetsz a biztonsagod erdekeben es talan ha baba lenne meg buszke apuka is lehetnel.
2015. okt. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"gumival csináltunk, nem élveztük, levettem"


Azt mondják, a férfinak két agyat adott a teremtő, de olyan kevés vért, hogy egyszerre mindig csak az egyiket képes használni.

2015. okt. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 bfghj ***** válasza:
Utálom az ilyet, dugni tudsz, de a következményeket már nem vállalod! Nem a levegőbe beszélek én is terhes lettem nekünk se volt meg a biztos háttér, de a párom vállalta a picit, mert FÉRFI!!! Nem úgy mint te! Van neked fogalmad arról, hogy nekkora traumát tud okozni az abortusz egy nőben? Nem mi? Ja és egy kis ráadás 8 hetesen mar majdnem olyan mint egy igazi kisbaba! Gratulálok! Tudod mihez van jogod??? Elásni magad! És ha a lány terhes lett jobban jár ha te lemondasz róla, mert nem vagy méltó arra, hogy apának nevezd magad! :)
2015. okt. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!