Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen jogai vannak, a férfina...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jogai vannak, a férfinak ha nem szeretné megtartani a gyereket, de a nő igen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, volt egy alkalmas randim, sex lett belőle, gumival csináltunk, nem élveztük, levettem, el se mentem, aztán vége lett az aktusnak.

Azóta nem is találkoztam a lánnyal,már akkor is mondtam, félek,hogy lesz gyerek,ő mondta ne aggódjak.

Félre mentek a dolgaink, amikor meg kellet volna jönnie megkérdeztem, hogy megjött-e neki, azt mondta igen,meg amúgy is mit aggódok ezen.Nagy öröm volt számomra ez a hír.


Viszont szeretném tudni, mi van akkor, ha a csaj meg akarja tartani, én meg nem?Minek szülessen meg, ha nincs meg hozzá az anyagi háttér, három ember élete menne szépen tönkre.Milyen jogai vannak egy férfinak ebben az esetben?Az, hogy a nő döntene egy ennyire komoly kérdésről, az abszurdum lenne, két ember kell egy ilyen dologhoz szerintem.



2015. okt. 27. 10:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag semmit sem tehetsz, ha meg akarja tartani.
2015. okt. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen jogod nincs egész konkrétan.
2015. okt. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Akibe nem élveztél bele annak nem lehet tőled gyereke.
2015. okt. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Jogod van nem-beleélvezni bárkibe.


Utána már nincs semmi jogod arra, hogy megakadályozd a gyerekszületést, csak bizakodhatsz a nő megértésében és a jószerencsében.

2015. okt. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
az előváladéktól is lehet terhes a csaj, írta h levette a gumit, és ugy is csinálták.
2015. okt. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jogot akarsz? Milyen joga van a harmadiknak? Ezekre is van ilyen frappáns válaszod?


Ha nem akarod, ne foglalkozz vele. Írass papírt, hogy semmit nem követel rajtad.


Egyébiránt add örökbe, mert sokan várna erre! Ha kell, segítek!

2015. okt. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Jogod van nem bele elvezni. Jat ez jo :D
2015. okt. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Jogod van hozzá, hogy ne írd alá az apasági nyilatkozatot. Lehet, hogy majd jól lepontozol, de erős a gyanúm, hogy neked nem a megszületendő élet miatt vannak aggodalmaid ("minek szülessen meg, ha..."), hanem a rád kivetendő tartásdíj miatt, úgyhogy teljesen megértem, ha nagy öröm volt számodra ez a hír.
2015. okt. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 kovpet ***** válasza:
100%

"gumival csináltunk, nem élveztük, levettem"


Ekkor döntöttél. Rosszul.

Azért reméljük, nem lett terhes a lány, mert akkor valószínűleg három élet menne tönkre.

2015. okt. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Andrea Henrietta ***** válasza:
37%

Jogilag senkit sem kötelezhetsz abortuszra. Ha egy csaj meg akarja tartani a magzatot, semmit nem tehetsz az ellen hogy megzülessen.


Az egyedüli amit tehetsz, hogy közjegyző/ ügyvéd segítségével rábeszéled a csajt arról hogy ne követeljen gyerektartás és lemondasz minden apai jogodról.

Vagy ha minden áron ilesmitől félsz, akkor legközelebb alkalmi szex lőtt irassalá a csajokkal egy egy nyilatkozatot, hogy amenyiben terhesek maradnak és megtartják a babát, te semmilyen felelősséget nem vállalsz.

Bár ez egyértelmű hülyeség... szóval vagy ne agyald túl, vagy ne szexelj amíg nem akarsz gyereket....

2015. okt. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!