Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez annyira elfogadhatatlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez annyira elfogadhatatlan egy pasinak?

Figyelt kérdés

Miért nem fogadják el a pasik,hogy csak óvszerrel vagyok hajlandó szexelni és nem engedem popóba sem.

A legtöbb kapcsolatom tönkrementébe sajna ez is közrejátszott,pedig nem értem miért baj,hogy nem szedek hormonokat vagy,hogy több eszem van mint egy tinilánynak és nem hiszem el a "Nyugi,kihúzom előtte!" dumát? Ekkora baj,hogy nem akarok terhes és beteg lenni?


Tudom,most sokan leírják,hogy én megválogatom a partnert és csak a férjemmel...,de attól,hogy valaki drága ruhákban jár és naponta 2X fürdik még lehet beteg,ami meg a férjeket/feleségeket illeti: [link]


Bár hallottam már idehaza is olyat,amikor a pasit dobta a csaja,mert az csak gumival volt hajlandó.



2015. okt. 5. 13:12
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

párom évekig szenvedett a tabletta mellékhatásaitól és még mindig nem jött rendbe a ciklusa, az orvos meg nem tud tenni igazán semmit, várni kell, emiatt a babacsinálás egy kész rémálom, szóval ez nem ilyen "akarok e tablettátszedni, mert félek tőle" hozzáállás.

És miért kezdett el szedni? Mert divat lett és a volt pasija kijelentette, hogy ő nem képes óvszerben szexelni szóval vagy kikapkodó vagy tabletta. És most én szívom meg.

2015. okt. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudok olyan embert mondani az ismerőseim között akinek ilyen problémája lett volna, viszont annál több olyat aki évekig tablettázott, majd abbahagyta és tervezetten jött a baba (akár többi is) gond nélkül.

Még mindig tartom a véleményem, jó orvost kell keresni, pénzt és időt rászánni a megfelelő gyógyszer kiválasztására. De ha nekem nem hisztek még mindig, ott a 24-es válasz

2015. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
32: Látom nem érted, hogy hiába a jó orvos, hormon, közbeavatkozás egy természetes folyamatba, ha valakinek kijönnek a mellékhatások, akkor kijönnek, lehet bármilyen jó az orvos, meg a tabletta is.
2015. okt. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

igen, ez nem a jó orvoson és a pénzen múlik, nálunk minden megvolt, de feleségem beleesik abba a 10-ből 1 rosszul reagál kategóriába.

Ezért ha egy nő azt mondja, hogy nem akar tablettát szedni akkor igen is döntse el maga, még akkor is ha kicsi a kockázat.

2015. okt. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
De tökéletesen értem, de ha nekem nem hiszel lapozz vissza a hölgy válaszára aki kellően részletezte a dolgot
2015. okt. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!