Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez annyira elfogadhatatlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez annyira elfogadhatatlan egy pasinak?

Figyelt kérdés

Miért nem fogadják el a pasik,hogy csak óvszerrel vagyok hajlandó szexelni és nem engedem popóba sem.

A legtöbb kapcsolatom tönkrementébe sajna ez is közrejátszott,pedig nem értem miért baj,hogy nem szedek hormonokat vagy,hogy több eszem van mint egy tinilánynak és nem hiszem el a "Nyugi,kihúzom előtte!" dumát? Ekkora baj,hogy nem akarok terhes és beteg lenni?


Tudom,most sokan leírják,hogy én megválogatom a partnert és csak a férjemmel...,de attól,hogy valaki drága ruhákban jár és naponta 2X fürdik még lehet beteg,ami meg a férjeket/feleségeket illeti: [link]


Bár hallottam már idehaza is olyat,amikor a pasit dobta a csaja,mert az csak gumival volt hajlandó.



2015. okt. 5. 13:12
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem elfogadhatatlan csak sok a barom :)
2015. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
23%
Mert nem a gumit akarod érezni szexnél, hanem a puncit. Hihetetlen hogy ennyire kötelező lett ez a latex xar.
2015. okt. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem teljesen elfogadható. Nekem is volt 6 éves kapcsolatom és végig gumit használtunk (persze néha alkalmaztuk a "kikapom technikát") és nem a szex miatt lett vége a kapcsolatunknak :D. Én teljes mértékben megértem, ha valaki nem akar hormon tartalmú készítményeket szedni, de haladni kellene a korral mivel már léteznek hormon mentes fogamzásgátló tabletták és nem is értem miért jön minden nő azzal a szöveggel, hogy nem akarja hormonnal tömni magát miközben itt van ez a lehetőség is :)


Persze, ha csak szimplán azt közli, hogy semmiféle mesterséget anyagot nem szeretne a szervezetébe juttatni hosszú távon azt is megértem, de akkor mondja azt :D 25/F

2015. okt. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
57%
Szóval le vagyok húzva, mert ennyire képtelenek ezt egyesek elfogadni, hogy a szex nem csak 1 emberről szól, hanem kettőről ^^ Hát ok :D
2015. okt. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
7%

Mindkettő elfogadható, hogy nem akarod popsiba és hogy gumival vagy hajlandó védekezni. Csak ehhez is meg kell találni a partnert, mint minden fétishez. :)


Én életemben max 10-szer du.tam gumiban a 13 éves pályafutásom és pár száz aktus alatt. Eddig mindig kivettem időben és csak egyszer kaptam el valami pár napos viszketést.

De az anált például a csajom kérésére pár próbálkozás után ki kellett venni a menüsorból. Ez ilyen, mindenkinek meg kell találni a párját. 30F

2015. okt. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
34%

1: Betegség. Szerinted beteg lehetsz olyan férfitől, akivel tartósan összejössz és együtt vagytok? Ha igen, akkor veled vannak a bajok.

Én csak olyan férfival fekszem le, akit ismerek elég rég óta és nagyon esélyes hogy nem hordoz és terjeszt betegségeket. Te szerinted szexelhetnél olyannal, aki betegségeket hordoz? Akkor ezt jobban meg kéne válogatni, hogy kikkel szexelsz.


2: Terhesség. Gyakorolj mielőtt beszélsz! Nulla gyakorlattal járatod most a szád. Mennyi időt szexeltél az életedben védekezés nélkül?! Tudom milyen lehetsz: Akit kamasz korában hülye módon beoltottak azzal a gondolattal, hogyha valaha is védekezés nélkül szexelsz, akkor egyből AIDS-es terhes leszel.

Nem ez a valóság! Az igazán komoly kapcsolataimban mindig óvszer nélkül szexelünk nagyrészt.

1,5 éve van barátom, aki kb havi 10-15 alkalommal dug meg engem úgy, hogy nincs rajta semmilyen védekező eszköz. Nem lettem terhes soha. Túlreagálod. Akkor beszélj, hogyha a gyakorlatban már volt valami rossz tapasztalatod. Ne kamu, kitalált, máshonnan olvasott dolgokról papolj és ne azoktól félj.


4. válaszoló: Pont hogy nem te vagy lehúzva, hanem sajnos pont hogy a második válaszoló


22/L

2015. okt. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
14%
Itt sem az óvszerhasználat volt a lapátrakerülés oka, hanem ez a stílus és hozzáállás gondolom átragad minden más élethelyzetre...
2015. okt. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
48%

Embere válogatja.

Éveken keresztül gumival szexeltünk. És popsiba sosem csináltuk! A barátnőm nem szerette és én sem kívántam. De biztosan sérülést is okoztam volna a méretemmel!

2015. okt. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
33%
Hetesnel a pont. De, aki ennyire szereti a gumit, az próbálja ki milyen az orál gumiban, kb akkora élvezeti értéke lehet mint azt kapni. Tartós kapcsolatról beszélek természetesen, az ilyen kalanadoknal naná, hogy kötelező a gumi.
2015. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
96%

1: Betegség. Szerinted beteg lehetsz olyan férfitől, akivel tartósan összejössz és együtt vagytok? Ha igen, akkor veled vannak a bajok.

Én csak olyan férfival fekszem le, akit ismerek elég rég óta és nagyon esélyes hogy nem hordoz és terjeszt betegségeket. Te szerinted szexelhetnél olyannal, aki betegségeket hordoz? Akkor ezt jobban meg kéne válogatni, hogy kikkel szexelsz.


--simán elkaphat bármikor bármit, megcsal és összeszed valamit, és egy idő után elfogynak azok akit régóta ismersz és összejönnél vele

mázli h eddig nem kaptál el semmit !

nem egy olyan betegség van ahol a pasinak nincs tünete ellenben neked lesz ...

vagy hosszú a lappangási idő de az alatt is fertőz


2: Terhesség. Gyakorolj mielőtt beszélsz! Nulla gyakorlattal járatod most a szád. Mennyi időt szexeltél az életedben védekezés nélkül?! Tudom milyen lehetsz: Akit kamasz korában hülye módon beoltottak azzal a gondolattal, hogyha valaha is védekezés nélkül szexelsz, akkor egyből AIDS-es terhes leszel.

Nem ez a valóság! Az igazán komoly kapcsolataimban mindig óvszer nélkül szexelünk nagyrészt.

1,5 éve van barátom, aki kb havi 10-15 alkalommal dug meg engem úgy, hogy nincs rajta semmilyen védekező eszköz. Nem lettem terhes soha. Túlreagálod. Akkor beszélj, hogyha a gyakorlatban már volt valami rossz tapasztalatod. Ne kamu, kitalált, máshonnan olvasott dolgokról papolj és ne azoktól félj.


--van aki olyan h ránézel és egyből teherbe esik... és szerintem ha 1,5 év védekezés nélkül nem lettél terhes akkor mit fogsz szívni mikor gyereket akarsz ???

vagy a barátod meddő esetleg ??? vagy esetleg neked vannak hormonális problémák esetleg te vagy a meddő ? mert ez is képben lehet ha védekezés nélkül nem leszel terhes ennyi ideig ...

2015. okt. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!