Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez annyira elfogadhatatlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez annyira elfogadhatatlan egy pasinak?

Figyelt kérdés

Miért nem fogadják el a pasik,hogy csak óvszerrel vagyok hajlandó szexelni és nem engedem popóba sem.

A legtöbb kapcsolatom tönkrementébe sajna ez is közrejátszott,pedig nem értem miért baj,hogy nem szedek hormonokat vagy,hogy több eszem van mint egy tinilánynak és nem hiszem el a "Nyugi,kihúzom előtte!" dumát? Ekkora baj,hogy nem akarok terhes és beteg lenni?


Tudom,most sokan leírják,hogy én megválogatom a partnert és csak a férjemmel...,de attól,hogy valaki drága ruhákban jár és naponta 2X fürdik még lehet beteg,ami meg a férjeket/feleségeket illeti: [link]


Bár hallottam már idehaza is olyat,amikor a pasit dobta a csaja,mert az csak gumival volt hajlandó.



2015. okt. 5. 13:12
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
79%

Nekem szétcseszte a hormonjaidat a fogamzásgátló, a férfi meg felhúzza a gumit, semmilyen mellékhatása nem lesz. Soha többé nem szedek bogyót.

Teljesen megértelek.

2015. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
75%
Ha abban akarsz szexelni akkor csináld abban. Ha valaki amiatt hagy el, mert nem akarsz popóban vagy nem engeded a kikapkodót, akkor az a pasi is csak olyan. Neki egy popószex többet ér mint te magad
2015. okt. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
43%

Ez a "csak gumiban vagyok hajlandó szexelni" pont annyira önző és kompromisszumra képtelen hozzáállás, mint az, hogy a férfi csak gumi nélkül hajlandó.

Életemben eddig minden kapcsolatomban gumival kezdtük, majd áttértünk más védekezésre. Nem csak a pasi miatt, hanem miattam is: én is jobban szeretem érezni a partnerem. Lehet, hogy van, akinek ez gumiban is megy, nekem nem. A mostani párom gumiban egyáltalán nem tud elélvezni, a kapcsolatunk elején, amikor még gumiztunk, órákig szexeltünk, és egyáltalán nem ment el! Gumi nélkül viszont mindkettőnk számára teljes az élvezet, így egy óra alatt többször is képes elélvezni bennem.

Ami pedig a hormonokat illeti: pesszárium, méhszájsapka, és máris megvan a mindkét fél számára megfelelő megoldás. Gumizni se kell és hormonokkal se kell tömni magad!


Az anális szexet pedig nem minden férfi igényli.

2015. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
49%

Megnyugtatlak: ha nem rendes kapcsolatról van szó, csak gumiban szexelek és nem akarom az anált se kipróbálni soha. :)


23/f

2015. okt. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
13%

Nem akarom az analt én sem.

Egy normális kapcsolat kezdődik gumival, aztán kézen fogva el egy szűrésre. A tablettát én is ellenzem, van több más módszer, hs meg jön a baba, meg köszönöm az égnek, ha a nőnek nem tetszik, mehet.

F.

2015. okt. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
24%

Furcsa ennek az oldalnak a dimenziója.

A valóságban 10-ből 7-8 nő simán szed tabit vagy védekezik totálisan mindenféle eszköz nélkül és 10-ből 7-8 férfi simán szintén így csinálja.

Úgy tűnik ahogy ez az oldal inkább a viráglelkű, mint az alfa férfiak gyűjtőhelye, pont úgy a védekezést túlaggódó embereké is.

A pl. ebben a kérdésben látszó arányok nem felenek meg a valóságban lévő arányoknak, az biztos.


10: Te nem tudom milyen putriból jössz ilyen feltételezésekkel. Úgy beszélsz, mintha szerinted 10-ből 5 férfi valamivel fertőzött lenne és úgy kellene vigyázni. Közben mondjuk durvábbakkal 100-ból 1 se, kevésbé durvábbakkal meg 100-ból 3 mondjuk.

A "védekezés nélküli" szex azt jelenti, hogy sosem élvez belém, de attól függetlenül pl óvszer vagy más nélkül szexelünk. Te eddig hány nőt ejtettél teherbe, akik szerinted "ránézésre" teherbe esnek? Mik a személyes, saját tapasztalataid? Hallgatom.


Análról: Én sem vonzódom a gondolatához. Nem tudom elképzelni. Lehet ez a félelem irraconális, de tényleg nem vágyom rá.

2015. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
66%

Régen én sem tudtam volna elképzelni, hogy gyógyszert szedjek, de sokkal kényelmesebb és nálam pl. semmilyen mellékhatás nem jött elő, sőt, kifejezetten csak pozitív tapasztalatom van.


Az anál az akkor jó, ha mindkét fél akarja. Én szeretem, meg az előző párkapcsolataimban az igényeltem, de tudom, hogy a többség nem rajong érte.


23/L

2015. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
56%

#17 ...még nem tapasztalod...

Majd 30 év múlva térjünk erre vissza szerintem és szerintem mindenki rohadtul meg fog lepődni mik fognak kiderülni...

2015. okt. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
43%

Én 40 es férfi vagyok de még én is tudom hogy nem 1-2 hormonmentes fogamzásgátló módszer van

pl:a hurok 3-5 évig fent tartható hormonmentes /nem a hormontartalmú változatra gondolok mert már olyan is van az hosszabb ideig véd elvileg/ csak nemesfém és nem kezelt hormonnal biztonságos és felhelyezés után már véd

A gumival dugás meg moss lábat zokniban vagy zuhanyozz öltönyben na ilyen

De az első alkalom és vagy csak gyors dugáshoz kell!

2015. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
69%
Én nem sorakoztatok fel érveket, a többség úgyis elhangzott. Csak annyit tennék hozzá hogy nagyon gáz ez a sok óvszermániás önző nő, remélem mind egyedül maradtok. Na most jöhet a lepontozás.
2015. okt. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!