Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerinted sem olyan belsoseges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted sem olyan belsoseges és meghitt az együttlét ha óvszerrel csináljátok?

Figyelt kérdés
2015. szept. 11. 18:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Számomra (és szerencsére a párom számára is) pont ugyanolyan meghitt és bensőséges a szeretkezés óvszerrel, mint anélkül. Sőt, én személy szerint sokkal jobban el tudom magam engedni, mert tudom, hogy nem lehet gond.
2015. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Ha a párom nem bízik bennem, hogy egészséges vagyok, az eleve sehol, se gumival, se nélküle nem meghitt, bensőséges. Le se feküdnék ilyen nővel..."


Sajnos ez nem csak bizalmi kérdés. Nyilván senki nem feltételezi a párjáról, hogy direkt eltitkolja előle a nemi betegségeit, de sajnos rengeteg olyan kórság van, aminek nem feltétlenül van tünete, vagy csak évekkel később.

Ilyen pl. a HPV fertőzés és a Chlamydia.


Hiába nem szexuálta valaki végig a fél várost, ha csak pár partnere volt, azok is tartós kapcsolatban, de persze óvszer nélkül (hisz itt is sokan írják, hogy hosszú kapcsolatban el sem viselik a kotont!!!), akkor is simán össze lehet szedni. És mivel nincs tünete sem, nyilván nem gyanakszik rá az ember.

2015. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Na és akkor mi van, ha a nő meg a tablettát nem tolerálja?
2015. szept. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Mindkettőnknek nagyon jó érzés, hogy belémélvezhet, illetve hogy csak mi ketten vagyunk, és annyira egymásba olvadunk, amennyire csak lehet. Mondhat bárki bármit, hiába vékony az óvszer, akkor is ott van. És akkor is ki kell bontani, feltenni, kicsit mindenképp megtörik a pillanat.

(Ezt úgy mondom, hogy korábban egyáltalán nem akartam hormonális fogamzásgátlót, amíg ki nem derült, hogy érzékeny vagyok az óvszerre.)

2015. szept. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!