Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta, az első együttlét után? Ugye nem lesz semmi baj?

Figyelt kérdés

Lefeküdtünk a barátommal, nekem ez volt az első. Baleset miatt ellaOne esemény utáni tablettát vettem be rá 7-8 órára. Az okok ami miatt nagyon félek:

miután bevettem aznap még kétszer lefeküdtünk, természetesen ekkor már védekeztünk és ezzel minden rendben volt csak ez nem befolyásolja a tabletta hatását?

Továbbá, július 26 án volt meg és augusztus 8 án feküdtünk le, tehat pont az időszak közepe.

A harmadik ami miatt félek, hogy az első után eléggé véreztem, és azóta máig pecsételő vérzésem van, bár ma egy kicsit erősebb, ez vajon a tabletta hatása miatti vérzés vagy az első eset miatt még mindig vérzek?

Egyébként a tabletta bevétele után rettenetesen fáradt voltam, volt egy kis alhasi fájdalmam, néha kettős látásom volt, és egy picit mintha hőemelkedésem is lett volna, bár nem mértem.

Kérlek normális válaszokat, mert ez egy kicsit trauma számomra hogy az első után események utáni tablettát kellett bevennem.


2015. aug. 10. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Baleset miatt? Tehát nem védekeztetek, gondolom.

Nem befolyásolja a tabletta hatását, lefeküdhetsz vele, csak Védekezzetek!!

Július 26 - aug. 8, tehát a terhessé esélye éppen magas volt, de nem volt még peteérésed.

Az esemény utáni tabletta nagyban befolyásolja a tested működését, zavarokat okoz, mondhatni kikészülhet tőle a tested, szóval egy darabig még számíts rá, hogy össze vissza fog megjönni és nem lesz normális a vérzésed.

Az utolsó előtti mondatra utalok feljebb, hogy teljesen kikészíti a szervezeted, szóval ne lepődj meg, ha lesznek még panaszaid... Máskor okosabban.

21/L

2015. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!