Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az első tablettát később...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első tablettát később vettem be, lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Deciora nevű fogamzásgátlót szedek, és az egy hét szünet után az első tablettát nem reggel 6-7 körül vettem be, amikor mindig szoktam, hanem délután négykor. Ez volt szombaton, hétfőn pedig együtt voltam a barátommal. Lehet baj, és forduljak orvoshoz, vagy fölöslegesen aggódok?

2015. febr. 3. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztató leírja.
2015. febr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt írja, ha 12 óránál kevesebbet kések, az nem baj, de a legelső napon mi számít 12 órának? Hiszen előtte ugye egy hétig nem kellett szedni, és most egy kicsit félek.
2015. febr. 3. 09:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond,ne aggódj.
2015. febr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az elso nap hatarozza meg hogx utana hogy kell szedd. Ahhoz viszonyitod az osszes tobbit. Szoval most ezt a level gyogyszert lehetoleg delutan negy korul szedd be vegig.
2015. febr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én ks deciorat szedtem. 1 évig. Minden szemet normálisan bevettem, és mégis besikerült...
2015. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!