Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerinted sem olyan belsoseges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted sem olyan belsoseges és meghitt az együttlét ha óvszerrel csináljátok?

Figyelt kérdés
2015. szept. 11. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
De.
2015. szept. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az óvszer (léte, vagy nemléte) adja meg az együttlét meghittségét.
2015. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek. Nem szeretek zokniban lábat mosni.
2015. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Úgy is lehet ugyanolyan jó az együttlét, vagy azért a pasiknak nem annyira jó?
2015. szept. 11. 18:39
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
#3-as vagyok: én nem érzem a hüvelyt gumiban olyan jól, mint natúron. Sokkal jobb "nyersen enni a krémet". :D
2015. szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A jelenlegi párom sem tolerálja a "zoknit"
2015. szept. 11. 18:42
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem bensőséges, konkrétan kiábrándító amikor nagy romantika, előjáték van és meg kell állni felrakni a gumit. Aztán ha nedves a kezed, alig tudod kibontani, stb.... irritáló. Engem enyhén szorít is és nagyon durván tompít. Tartós kapcsolatban nem akarom elviselni.


24/F

2015. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

De, sőt! Sokkal meghittebbnek érzem, ha tudom, hogy mindketten biztonságban vagyunk szex közben, mint ha attól kéne tartani, hogy elkapunk valamit egymástól vagy becsúszik egy nem várt gyerek!


Manapság már léteznek 0.01 mm vastagságú óvszerek is. Összehasonlításképpen ez egy emberi hajszál kb. 1/6-ának felel meg. Nem vagyok pasi, de nem akarom elhinni, hogy egy ilyen vékony valami annyira sokat tompítson az érzésen, hogy élvezhetetlenné váljon miatta a szex.

2015. szept. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8 Ha a párom nem bízik bennem, hogy egészséges vagyok, az eleve sehol, se gumival, se nélküle nem meghitt, bensőséges. Le se feküdnék ilyen nővel...
2015. szept. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Engem speciel nagyon zavart az óvszer, ott bontogatni meg feltenni közben, ezért mondtam a páromnak, hogy inkább szedek tablettát. Habár a mi esetünkben a tabletta a legbiztonságosabb védekezési mód.
2015. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!