Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » T hogy csináljátok ezt együttl...

T hogy csináljátok ezt együttlét után?

Figyelt kérdés

Ha együtt vagyunk természetesen nem "eresztem" ki a párom spermáját magamból., jó ideig, fekve maradok és esetleg felhúzom a csípőm, de azt nem mindig. Ha már elfolyósodik felállok és a felesleget, "elernyesztve" kicsit az izmaimat, kieresztem.

A párom ezt ellenzi, úgy mond, mert, hogy szerinte nem kellene... :) Nah, de az már elfolyósodik és amúgy is kifolyna, nem várhatom meg, hogy később jöjjön ki, egyben...

Lehet butaság, de már annyira nem hagyott nyugodni, hogy gondoltam inkább rákérdezek. :)


2013. máj. 6. 13:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ti...
2013. máj. 6. 13:12
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Legalább 15 percig ajánlatos szex után fekve maradni, az is jó hogy megemeled a csípőd. Ami azután még kifolyik belőled, az amúgy is kijönne, azt már kieresztheted nyugodtan. Az életre való katonák addigra már úgyis felúsznak.
2013. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi! ;)
2013. máj. 6. 13:19
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen én is mindig úgy csináltam , hogy szex után háton fekve maradtam kicsit , lábaimat pedig a falnak támasztottam és megemeltem a csípőm . Szeptemberben kezdtük el a próbálkozást , karácsonykor tudtam meg hogy terhes vagyok :)


23+1 hm :)

2013. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De jó, gratulálok a picihez! :)
2013. máj. 6. 13:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem keltem fel. Elalvás előtt szeretkeztünk, utána 10 percet gyertyáztam, majd hasra fekve aludtam. Reggel jött ki egyben. Első hónapban sikerült a baba.
2013. máj. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fél óráig fekve maradok utána, több nem kell...
2013. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A párodnak van igaza. Ha meg akar foganni a baba, akkor fekvés, gyertyázás, egyéb bohóckodás nélkül is megfogan, ha más, szervi, lelki ok van a háttérben, akkor így sem fog.
2013. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4 es voltam köszönöm :)
2013. máj. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1 baba nekem is elsőre sikerült , a tesóra kellett várni csak 4 hónapot , de karácsonyi ajándéként megkaptuk :).


4 es voltam :).

2013. máj. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!