Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » T hogy csináljátok ezt együttl...

T hogy csináljátok ezt együttlét után?

Figyelt kérdés

Ha együtt vagyunk természetesen nem "eresztem" ki a párom spermáját magamból., jó ideig, fekve maradok és esetleg felhúzom a csípőm, de azt nem mindig. Ha már elfolyósodik felállok és a felesleget, "elernyesztve" kicsit az izmaimat, kieresztem.

A párom ezt ellenzi, úgy mond, mert, hogy szerinte nem kellene... :) Nah, de az már elfolyósodik és amúgy is kifolyna, nem várhatom meg, hogy később jöjjön ki, egyben...

Lehet butaság, de már annyira nem hagyott nyugodni, hogy gondoltam inkább rákérdezek. :)


2013. máj. 6. 13:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Két perc múlva rohantam zuhanyozni és irrigáltam, mégis azonnal terhes lettem. :D A második baba már tervezett volt, vele öt percet feküdtem. A harmadikkal is annyit.
2013. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor engem igazoltok, nem kell bent tartva aludnom meg ilyesmik... :D Köszi, remélem hamarosan nekünk is sikerül majd a baba. ;)
2013. máj. 7. 07:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!