Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van barna folyásom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van barna folyásom?

Figyelt kérdés
Tegnap együtt voltam a barátommal,és azon gondolkodtam,hogy nem e tőle kaptam el valami fertőzést.Mert azt tudom,hogy annak a jele is lehet.De már rá másnapra előfordulhat ilyesmi?Vagy ez nem azért van?

2015. máj. 17. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
A fenekedből vagy a puncidból folyik a barnaság?
2015. máj. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
felfázás,menstruáció,fogamzásgátló,ciszta,fertőzés,nemi betegség,bármi lehet
2015. máj. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha bárkitől el is kapsz bármilyen fertőzést, annak a tünetei nem másnapra jelentkeznek, ugyanis maga a fertőzés, a kórokozók elszaporodása beletelik egy pár napba és utána jönnek a tünetek.

2. A fertőzés vagy sűrű fehér, vagy "túrós" darabos fehér, vagy sárga vagy zöld folyást okoz, semmiképpen nem barnát. Nyilván a színe, az állaga, a szaga a kórokozótól függ. Barna folyás, az egy fajta vérzés, ami lehet akár fertőzésnél is, de az már akkor, ha ott van egy komolyabb gyulladás és esetleg ettől sérül a hüvely fala valamilyen mechanikai hatástól.

Ha barnázol, akkor vagy meg fog jönni a vérzésed, vagy egy kicsit durvábban csináltátok, érte egy olyan behatás, ami mélyebbre, keményebbre sikerült, vagy megsértett belülről esetleg a körmével, ha volt ujjazás mondjuk, vagy nem voltál rendesen benedvesedve és kidörzsölés történt.

2015. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!