Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer vásárlási "technikák"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer vásárlási "technikák"?

Figyelt kérdés

Szóval én még nem vettem. Most itt néztem pár kérdést, hát biztos nem ciki, DE vajon mit gondol a boltos??


Ha mondjuk bemegyek a Tescoba és semmi mást nem veszek csak egy doboz óvszert. És mondjuk hogy egy fiatal csajszi a pénztáros.


Egyszer vettem, de akkor nagy beávásrlás volt családostúl és én csak oda csempésztem a szalagra.


Mert előbb utobb vennem kéne, bár olyat is olvastam hogy netről is lehet rendelni.



2015. júl. 18. 13:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Múltkor én is vettem, egy diák lány volt a pénztárban, és nem bírta ki anélkül hogy elmosolyodott volna... De nekem ez nem ciki, én is mosolyogtam rajta egyet.
2015. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
A pénztáros azt fogja gondolni, hogy szexelni fogsz, mint minden egészséges felnőtt ember. Valószínűleg ő is szexel valakivel. És a sorban előtted álló, és a mögötted álló is. Sőt, te is - ahogy mindenki - egy szexuális aktus következménye vagy. Mindenki csinálja, akkor miért ciki, ha azt gondolják, hogy te is?
2015. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Azt gondolja, hogy "jé, egy férfi, aki vigyáz a farkára és a partnereire".


Nem kell fosni a vásárlástól. Én az utbaeső drogériákban szoktam venni, ahol foylton női pénztárosok vannak. Sose láttam még egyet sem pofákat vágni.

2015. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
Hány éves vagy? :D Amúgy semmi ciki nincs benne.
2015. júl. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Rengetegszer vettem fiatal és idősebb női eladóknál is. Ugyanúgy viselkedtek, mint bármikor máskor.. Nem tudom mi ebben a ciki..
2015. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%
Bemész a Tuskóba, ott mindig orbitális leárazások vannak, veszel egy 1000 db-os rózsaszín illatú kiszerelést, mert az a leárazás alatt is akcilyoos, és KÉSZ!
2015. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%
Vidd magaddal a csajt is akivel használni akarod, így kimutathatod a dominanciádat.:)
2015. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként ez jó ötlet, hogy együtt kell megvenni az óvszert, úgy teljesen egyértelmű a helyzet, akkor nem gondolni, hanem TUDNI fogja mindenki, hogy szexeltek.
2015. júl. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Igen, nem viccből írtam.(csak a mondat második felét). A régi szép időkben mi is így jártunk "bevásárolni". Legalább látják hogy vigyáztok egymásra, ilyen téren is.
2015. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem, hogy ez miért érdekel. Igen, a pénztáros nyilván nem hülye, tudni fogja, mire kell, de nem hiszem, hogy szégyen a biztonságos szex. Én nőként nem érzem gáznak, ha óvszert veszek, akkor sem ha pasi a pénztáros. Kb olyan, mintha tampont venne az ember, nyilván nem a legkellemesebb, mindenki tudja mire kell, de attól még kell és nem kell szégyenkezni miatta. Úgyhogy csak ne izgulj ezen, nem gáz ez.
2015. júl. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!