Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS! Zamárdi környékén hova...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Zamárdi környékén hova tudok holnap elmenni esemény utánit feliratni? És felirják úgy hogy nem itt lakok? És hol tudom kiváltani?

Figyelt kérdés
2015. júl. 10. 00:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Telepakoltak a puncid a soundon?
2015. júl. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hajajj, csak nem elkezdődött a Balaton Sound..? :DD
2015. júl. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagytad, hogy valami idegen gumi nélkül megdugjon a Soundon? Ha igen, akkor innen üzenem, hogy ennél már nincs lejjebb.
2015. júl. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
De van lejjebb de azt is teljesitette bele is elvezett valaki. Am szerintrm nem is egy pasirol beszelunk itt a szoban forgo esetbe. De most mar ertem miert ilyen draga a jegy. Benne van minden pasinak az ingyenszex
2015. júl. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Kórház,nőgyógyász,SZTK ahol kiadják az ügyeletesek. És igen,olyannak is,aki nem oda valósi. Bármelyik gyógyszertárban kiadják,azt meg messziről látod.

Persze,meg lehet vetni az ilyen balesetet,ha az volt,de ha megtörtént,akkor az ember próbáljon már meg segíteni!

2015. júl. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, hogy normálisan valaszoltal, de ezt én is tudom, csak azt nem hogy itt hol van legkozelebb nőgyógyász vagy hasonló es hogy jutok el oda.
2015. júl. 10. 11:39
 7/17 A kérdező kommentje:
Légyszi irja le valaki hova tudok holnap délelőtt elmenni feliratni es kiváltani. Koszi
2015. júl. 10. 16:33
 8/17 anonim ***** válasza:
Nyuszifül, ha már arra van neted hogy itt kérdezz, legyen arra is hogy rákeress hogy hol van a kórház vagy nőgyógyász :)
2015. júl. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Mivel az utolsónak igaza van,hogy rá tudsz keresni,ezért azt hittem,hogy még ott akadtál le,hogy kik adják ki... Google a barátod... kérdezd meg tőle ;)
2015. júl. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Vajon ha holnap iratom fel otthon az meg belefer? Remelem nem maradtam terhes :S
2015. júl. 13. 05:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!