Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ella One esemeny utani tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ella One esemeny utani tabletta utan verzes. Mellekhatas?

Figyelt kérdés
Bevettem delutan 5kor egy Ella one tablettat mert bepanikoltam, 6odikara kellett volna megjonnie de nem mertem kockaztatni. Erre most ra 9 orara ugy veszem eszre h megjott...valami mellekhatas is lehet? a hasam is puffad, rendesen mint altalabn.

2015. júl. 6. 00:47
 1/2 anonim válasza:
Én 28án vettem be, 30.ára "megjött" de sokkal gyengébben mint szokott. Volt egy éjszaka amikor rettenetesen görcsölt. Normális időben elmúlt. Igazából csak 9. Körül kellene megjönnie így hogy a tabi bezavart nem tudom. :/ sztem simán lehet mellékhatása..
2015. júl. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egyszer vettem be Escapelle-t, figyelmeztetett az orvos, hogy pecsételő vérzés előfordulhat - nem minden esetben - de ez még nem a rendes menstruáció. Elvileg annak akkor kell megjönnie, amikor rendesen. Én pont két menzesz között voltam, és nekem hálistennek erős a hormonháztartásom, így nem szúrt ki vele és rendesen megjött. De elég parában voltam végig azért, mert nem is 24 órán belül vettem be, hanem az utolsó napon.
2015. júl. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!