Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem merek lefeküdni vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek lefeküdni vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám van, hogy nem merek semmilyen szexuális tevékenységet folytatni a barátnőmmel, mert nagyon félek attól, hogy terhes lesz... korábban nem volt ilyen, az előtte lévőkkel, őt valahogy valamiért jobban féltem... Mindig figyelünk a védekezésre, kézmosás, stb, de egyszer felhozta hogy talán ő nem mosott kezet, és lehet hogy került be neki az előváladékomból... Késett neki, de nem lett terhes.. az a pár nap olyan stressz volt számomra, hogy folyamatosan az életem pergett a szemem előtt... fiatalok vagyunk, én 19, ő 18.. Egy ideje kerülgetem a dolgot, de ő már annyira szeretné, hogy spontán kimondja hogy akarja velem, én pedig félek... azt írják 100 óvszer használatból 90 véd, és stb... tablettát persze nem akar szedni :( Mit tegyek?

2015. jún. 9. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Az megnyugtatóbb lenne számodra ha óvszerrel és tablettával is védekezne?Mert akkor mond el ezt neki.

F40+

2015. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az óvszer véd. Előfordulhatnak balesetek, hogy elszakad, vagy lecsúszik. Oda kell figyelni és nem lesz gond.
2015. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lodd fejbe magad, 19 evesen lehetne annyi eszed meg onismereted hogy tudod mikor kell kivenni, es hogy nem olyan egyszeru teherbe esni ha nem a huvelyen belul mesz el. Persze vannak esetek mikor ettol meg attol esett teherbe igy meg ugy, de nem mervado. Amugy meg hasznalj gumit a szakadasi aranya nem olyan nagy hogy bankodnod kene, es ha el is szakad es elmesz akkor is van esemeny utani
2015. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha esetleg kiszakadna, akkor az esemény utáni tabletta 100% ban segít?
2015. jún. 9. 21:11
 5/9 anonim ***** válasza:
A balesetek azért vannak mert nem lehet kiszámítani őket,úgy ahogy a gumi szakadást sem.
2015. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

100 óvszerből 90 :( Ajjaj akkor már vagy 20x terhes lett a csajom :/ Most mit tegyek? :O


Am ne aggódj, ha levegőmentesen rakod fel a gumit, esetleg spermicides gumit veszel (+védelem), és élvezés után egyből kiveszed nem mozogsz tovább nem kellene hogy baj legyen. Ha elszakadna a gumi, irány a nőgyógyász, van 3 napotok a 72 órás tabihoz.

Esetleg ha nagyon ráparáznál, utána tesztelheted, hogy nem szakadt-e ki hogy engedsz bele vizet.

Vagy gumi, és élvezés előtt kiveszed.

Sok sikert! Jó szórakozást! :)

2015. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Olvasgassatok :)


[link]

2015. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az esemeny utani egy lorugasnyi hormon ami ugy szetvagja a hormonhaztartast hogy meg beteg is lehet tole a csajod nem hogy szoval eleg biztos, de inkabb ne legyen ra szukseg. Az ovszer igazabol 98% talan nem 1/90
2015. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező totál éretlen vagy a szexhez.
2015. jún. 10. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!