Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem merek lefeküdni a barátomm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek lefeküdni a barátommal, mert félek, hogy esetleg teherbe esek. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
ez teljesen normális. ha ennyire félj,védekezzetek,mint gumival,mind foggátlóval is. akkor nem lehet baj. ha még úgyis félsz,akkor lehet h még nem állsz készen lelkileg,és várnod kéne vele
2010. jan. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
mert még gyerek vagy a szexhez és nem bírod felfogni hogy az óvszer megvéd a terhességtől.
2010. jan. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem vagy még felkészülve.
2010. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
óvszer vagy tabletta. Ez a kettő nagyon biztonságos ha megfelelően használod.
2010. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül azért, mert még nem vagy felkészülve. 20 éves lány vagyok, és én is félek, hogy mi van, ha teherbe esem. Nem is magától a terhességtől félek, hanem hogy a családom, a barátaim mit szólnának hozzá, ha becsúszna. Hiába védekeztek, attól még ez a stressz sajnos együtt jár a szexszel. Mi a barátommal elterveztük, hogy előbb legyen mindkettőnknek valami állása, aztán jöhet a szex (addig is nagyon jól elvagyunk, nem kell minket sajnálni :D). Inkább várunk, mint hogy becsússzon egy gyerek, nem akarnám sem elvetetni, sem úgy felnevelni, hogy nem tudok megadni neki mindent, amire szüksége van (és itt most nem csak az anyagiakra gondolok).
2010. jan. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mindenki fél, legalábbis, a normálisabbak. ha rendesen védekeztek, akkor az esély szinte 0, pl. tablettaval.
2010. jan. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát enmtom én ezen egyáltalán nem stresszelek. normálisan védekezünk, a szüzességemet már 8 éve elvesztettem, azóta folyamatosan van partnerem, és még sosem estem teherbe. ha rendesen védekezelm nemleszel terhes.
2010. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Vannak parázós emberek, ez előfordul. Én például soha nem féltem, pedig én nem tudok minden védekezést alkalmazni. Egyszerűen csak annyi kell, hogy elhidd, hogy a védekezés tökéletes védelmet nyújt. Én azért részesítem előnyben az óvszert, mert az nem csak a nem kívánt terhességet előzi meg. Nem az abortusz a legrosszabb, ami történhet. Nem kell félned, az óvszer tökéletes. Gondolom azért nem vagy már gyerek, legalábbis én így gondolom, butának sem látszol, szóval nyugodtan higgy a védekezésekben, elvégre ha nem válnának be, már mindenki nagy hassal járkálna :) Én elég bizonytalan védekezést használok mégsem lettem terhes, szóval nyugalom :)
2010. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!