Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Én még szüz vagyok és félek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én még szüz vagyok és félek lefeküdni a barátommal. Félek a terhességtől gumival nem akarom és ő se akarja ugy. Gyogyszert nem szedhetek és igy nem tudom, hogy legyen? Mert igy félek, hogy teherbe esek.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:

mosttee azt kérded h félsz-e a terhességtől?

grat.!(Y)

deamugy hasznáj gumit mert az a betegségek,terhesség ellen is véd a gyógyszer meg össze zavarja könnyen a hormondokat..

hameg egyiket se akarod akkor majd a jövendőbeliddel ha tervezitek a gyereket majd lefekszel akkor... ennyi..nemértem mi a gumival a bajod..

2011. ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem tisztára bolondok vagytok, hogy nem akartok gumit használni.. csak ez véd meg a nemi úton terjedő betegségektől.. ennyi erővel a terhességtől se félj... -.-

használjatok gumit!

2011. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

"össze zavarja könnyen a hormondokat.. "

És kik azok a hormonDOK?Azok az orkok leszármazottjai?

Nem összezavarja,hanem agyonveri.Gyógyszer lenne az igazi,amíg nem szedheted,addig gumi.Ennyi.Gumi nélkül ne.

2011. ápr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz a terhességtől,viszont nem akarod gumival(miért is?:O),akkor egy megoldás van:ne szexelj,míg el nem jön a gyerekvállalás "megfelelő" ideje!
2011. ápr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pedig nincs más lehetőség: ovszer, tabi. Akkor marad a szexmentesség. /Petting/
2011. ápr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Ha nem akartok gumit akkor elmentek dokihoz és kivizsgáltatjátok magatokat hogy nehogy valamilyen betegséget összeszedjetek. Vagy csakis olyan periódusban csináld amikor mondjuk pont végeztél a menstruval mert olyankor nincs peteérés és elég csekély a terhesség valószinűsége s főleg ha szólsz a srácnak hogyha közeledik az orgazmus akkor vegye ki. nem nagy dolog.:) ha pedig mégis félsz...akkor nincs itt az ideje vagy nem a legmefelelőbb személlyel akarod.:P
2011. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó értelmesek lehettek mindketten. Mi az, hogy egyikőtök sem akarja a gumit? Mert mondjuk a gyógyszer érthető, félsz, hogy felborítja a hormon háztartásodat. Szerinted, ha se tabletta, se gumi, akkor nem fogsz teherbe esni. Ti is várjatok inkább a szexszel még pár évet!
2011. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

ez hülyeség amit beszéltek már bocs !!!

hogy ha szeretitek egymást meg minden akkor nem muszáj a gummi ha ugy érzi a partenered akkor meg lehet oldani sok mindent te hát gumi nem muszáj és nem kell félned atol hogy tehes lesszel vagy valami ilyen mint mondttam a partnered nekkell ügyesnek lennie akik nem igy gondolják azok tol ezer bocs !!! ):

2011. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!