Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromixet szedek és ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromixet szedek és ha a gyógyszermentes időszakban fekszek le a barátommal amikor még nem jött meg a menzim akkor is véd a terhességtől? Vagy védekezni kell máshogy is?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy véd akkor is, így van kitalálva a gyógyszer.
2010. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 titoook válasza:
100%

általában a fogamzásgátlóknak az a lényegük, hogy ha folyamatosan szeded amikor kell, akkor MINDIG védenek, és csak akkor kell máshogy is védekezni, ha kimarad egy tabi... szal ha rendszeresen szeded, akkor elvileg nem lehetsz terhes... :)

16/L

2010. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Ez nem igaz, amikor nem szeditek a tabit, akkor talán véd , talán nem! Végülis nem biznám magam a véletlenre! Nem tudhatod nálad hogy működik...
2010. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Az orvosok sem tudnak megállapodni. Az egyik azt mondja, csökken a hatása, a másik azt, hogy nem.

Szerintem logikusabb, hogy csökken a hatása, hiszen ha egy szem tabi kimarad, akkor is kell kiegészítő védekezés.

Csak ugye menzesznél alapból kevesebb az esély a teherbeesésre. Hát Te tudod mennyire bízol benne...

2010. máj. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megbízhatsz benne, véd a hét napos szünetben is.
2010. máj. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én beszéltem az orvosommal, és aztmondta hogy véd a 7 napos szünetben is ugyanúgy!!!!!
2010. máj. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. máj. 18. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!