Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem merek lefeküdni a barátomm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek lefeküdni a barátommal, mert félek a teherbeeséstől. Mi lehet a baj velem? 17/L

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál és írt nekem foggátlót, mert rendszeresen késett a menstruációm.De így sem merek.
2010. ápr. 17. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy még érett erre az egész szex-dologra. Várj még...vagy h mégis akarnál, használjatok kiegészítő védekezést: óvszer, hüvelygyűrű, stb.
2010. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mercilont szedek és mellette epilepsziás gyógyszert(lamictal)!Nem tudja valaki, hogy mennyire befolyásolja a foggátló hatását?
2010. ápr. 17. 17:33
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
addig amíg nem éred fel ésszel hogy a terhesség elleni védekezési módszerek mennyire hatékonyak, addig ne is feküdj le vele. nem bántásból mondom, hanem ez így van, amíg gyerekesen fogod fel, vagy nem érted, vagy nem tudom mi erre a jó szó, addig nem vagy elég érett hozzá.
2010. ápr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon szívesen csinálnám, de valamiért félek:(
2010. ápr. 17. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:
használjatok óvszert is ha nem bízol a gyógyszeredben.de nem kéne,hogy parázz,nem eshetsz teherbe,ha rendesen szeded.
2010. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt hogy a másik gyógyszer befolyásolja e a fogamzásgátló hatását nem tudom, ezt pontosan csak az orvosod mondhatja meg! Ne félj kérdezni, sőtt ird fel előre a kérdéseidet és igy nem felejthetsz el semmit megkérdezni a dokitól! Mindenesetre erről előbb okvetlen győződj meg,mielőtt megtörténne a dolog!

Az első szexuális kapcsolatnál még nem ismerkedsz meg igazán a szex élvezetével, majd csak az 5., 6. az amit jobban élvezhetsz... tapasztalataim szerint. Az hogy félsz az elsőtől normális, de legyél benne 100%ig biztos hogy te akarod és hogy vele akarod!

2010. ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem próbálj biztosra menni. szedd be a gyógyszert és emellé használjatok óvszert is. a te esetedben talán ez megnyugtatna.
2010. ápr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én ugy tudom hogy epilepsziás gyógyszer mellett a fogamzásgátló nem ér semmit..mióta vagytok együtt?Ha régóta akkor beszélj a pároddal erről.ez vhol a bizalomrol szolt..én is voltam ilyen, és leküzdöttem.nyugi:)sok sikert és használj ovszert mindenképpen:)
2010. ápr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!