Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felelötlen voltam. Es nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felelötlen voltam. Es nagyon megbántam most eléggé félek lehet már ezért nem jön meg? A párommal 3x együtt voltam 1-2 percekre nem ment el de félek az elöválladéktol valo teherbeeséstöl utoljara nov.30. -án jött meg ez a 28 . napom

Figyelt kérdés

3x voltam vele ebben ahonapba 1-2 percekig .

Lehet gond? ( tudom h lehet de szerintetek)?:(

A napokban volt folyasom barna kis szinezödesekkel ez mar elmult de mostis van folyasom kicsit sürübb atlatszo es feher szin között :S

nincs mellfájás és semmi nem érzem hogy megakarna jönni vagy barmi :S


2009. dec. 27. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
elöször is csinálj terhességi tesztet és sztem tuti h bekaptad a legyet.
2009. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes is az elöváladéktol
2009. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehetek a keresztapa?
2009. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Bármi lehet. Akár teherbe is eshettél /bár előváladéktól annyira nem könnyű, de megtörténhet/

Páromnak volt olyan, hogy 2 hónapig nem jött meg. na akkor mi is kétségbe estünk, de szerencsére nem lett semmi gond.


Ha nagyon zavar, látogass meg egy nőgyógyászt.

2009. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes nyugi.Vegyel tesztet,az a biztos.
2009. dec. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :(

Holnap veszek tesztet:( de nagyon félek :S

2009. dec. 27. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Írok pro és kontra is: a nőgyógyászom anno, mikor elmentem hozzá azt mondta, h őszi (tudom, h tél van, de nagyon összevissza idő) időben sok nőnél kimarad vagy késik a menszi. (nekem sem jött meg, kimaradt másfél hónap, bár nálam szóba sem jött a baba, nem volt pasim)

A másik oldal: itt alszik az ágyban 11 hónaposan egy ilyen "előváladéktól nem lehetek terhes"-eset.

Azért drukkolok. :)

2009. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!