Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem merek lefeküdni a barátomm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek lefeküdni a barátommal, mert nagyon félek a teherbeeséstől. Fölöslegesen félek ennyire?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves szűz lány vagyok. A barátommal 3 hónapja járunk, és néha már szóba kerül a szex, mert egyébként szeretném, még nem most de vele szeretném, bízom benne. Inkább attól félek, hogy valami baleset miatt teherbeesés lesz a vége. Persze használnánk gumit, ez nem kérdés, lehet, hogy később fogamzásgátlót szednék. De tényleg, attól tartok, elszakad a gumi, és mi lesz akkor. A gumi milyen gyakran szakad el? Felesleges ettől félnem?


2013. máj. 29. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A gumi alapból csak 97%ban véd meg a teherbeeséstől.

Ha nem lyukad ki akkor is.:)

Egyébként, ha teherbe esel akkor max. elveteted vagy elvetélteted vagy hogy kell ezt írni...

2013. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem fog elszakadni. Én is féltem az első alkalommal, de nem ettől, hanem attól, hogy fájni fog vagy ilyesmi. Igazából az első kellemetlen volt egy picit, de kis idővel szuper lett. A barátod legyen figyelmes és türelmes és akkor nem lesz baj. A lényeg, hogy védekezzetek és nem lesz gyerek. Nagyon kicsi az esély rá. Szerintem ne aggódj, csak tedd meg az óvintézkedéseket. 20l
2013. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én a fájdalomtól kevésbé félek. Csak itthon anyám mindig nézi a tinimamikat (:D), és már tisztára beijedtem, hogy azoknak a lányoknak is teljesen tönkrement az életük, én nem akarok olyan lenni.
2013. máj. 29. 17:46
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

Azért az előttem hozzászólók nagyon könnyen beszélnek. "Elveteted, vagy hogy kell mondani", hogyne, dobáljuk a gyerekeket csak a kukába, mint valami szemetet. És az abortusz amúgy hatalmas trauma egy nőnek, de az első hozzászóló ehhez nem ért, na mindegy.

De nézzük csak a második hozzászólót. Nagyon kicsi az esélye? Igen ám, de mégis becsúszik néhány embernek! Azért, mert neked, második, nem csúszott be, nem jelenti azt, hogy pont a kérdezőnek sem fog becsúszni.


Kérdező, nagyon bölcs vagy, hogy nem akarod elhamarkodni. Eléggé fiatal vagy, bőven lesz majd még később is lehetőséged nemi életet élni, és inkább jobb, ha nem teszed ki magad a kockázatnak.

Hozzátenném, sok fiatal lány megbánja, hogy fiatalon veszti el!

2013. máj. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én szeretném, és vágyom rá, de ettől nagyon félek, mindig befeszülök, és elrontja a kedvem.
2013. máj. 29. 17:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Pont abban az ideális korban vagy, amikor már gyereked lehetne. 60-70 évekbe már ilyenkor családanyák voltak.
2013. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, akkor teljesen más dolgok voltak. Tudod tervezem a jövőt, egyetemre szeretnék menni, orvosira. Az gyerekkel nem működik...
2013. máj. 29. 17:51
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nem kell félned ennyire. Ha rendesen használjátok nem elsz gond. Azért nem olyan gyakori az a kilyukadás. Tudom itt is sokan irják de tudod azt senki nem irja meg hogy ma sem vot gond a gumival nekem se meg nekem sem stb.... A hiradóban is mindig csak a rosszatt irják azt nem akivel nem történt baj. A másik amit figyelhetsz az a ciklusod. Igaz elvileg bármikor teherbe lehet esni épp ezért kell mindig vigyázni, de azért vannak napok amikor nagyobb az esély és van amikro kisebb. Ha pontos a ciklusod akkor ezzel is ki tudod egésziteni a védekezést és akkor tuti nem lesz gond nyugi.
2013. máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jézusom, a harmadik hozzászóló vagy egy szent életű apáca, vagy baromira prűd. 17 évesen már nyugodtan lehet nemi életed, szerintem ez az a kor, amikor már nem vagy hozzá túl fiatal és mint a kérdésed is tükrözi, elég felelősségteljesen gondolkozol, mert ilyeneken is gondolkozol. Nekünk még az életben nem szakadt el a gumi, mondom, hogy kicsi rá az esélye, természetesen előfordulhat, de kétlem, hogy az első alkalommal annyira durván csinálnátok, hogy ez előfordulhasson. A lényeg, hogy új gumit vegyetek és semmi baj nem lesz. Csináljatok mindent a leírás szerint, helyezzétek fel rendesen stb. Második voltam.
2013. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ugyan már. Normálisan kell védekezni, és akkor nem lesz gyerek, ennyi.

Nem kell azt hinni, hogy ez a baromi sok abortusz gumi meg tabi mellett jön össze.

Az a sok abortusz azért van, mert az emberek idióták és nem képesek védekezni.


Használni kell a gumit, ennyi a titok. Ha az éjjeli szekrényen hagyod, akkor tényleg terhes leszel.

Ha meg véletlen kiszakad (megjegyzem, nekem 7 év alatt nem sikerült egyet se kiszakítani, de lekopogom), akkor szépen fogod magad és felíratsz esemény utánit.


Persze, 100%-os védekezés nincs, mindig ottmarad egy kis %-nyi hibalehetőség. De ha szexuális életet élsz, akkor ezt tudomásul kell venni.

Mindenesetre én nem ismerek olyat, aki gumi mellett lett terhes, és nekem sem sikerült még.


De ha annyira parázol, akkor ki lehet egészíteni mondjuk pharmatexszel, vagy kicsit tisztában kellene lenni a női ciklussal meg a saját testeddel.

2013. máj. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!