Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Apával intim problémáink...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apával intim problémáink vannak, és nemtudom mit csináljak, tanácstalan vagyok. Anyukák?

Figyelt kérdés

Azért ebbe a kategba írom a kérdést, mert itt talán vannak megértő édesanyák, kérem a moderákat, ne helyezzék át a szexualitás kategba mert ott sajnos nem normális emberek vannak.


Tehát, 3 gyerekünk van. 2x estem teherbe (megfelelő) védekezés mellett. Most egy bevált módszerrel védekezünk, ami az én esetemben egy erős fogamzásgátló tabletta, úgy néz ki ez véd rendesen. Csakhogy mellékhatásként nem kívánom a szexet, ha mégis, akkor nehezen lesz orgazmusom. Tehát kb havi 1x van orgazmusom, ami miatt természetesen feszült, kialvatlan stb vagyok. Ez régóta így van, de titkoltam apuka előtt, mert nem akartam hogy rosszul essen neki, ezért inkább orgazmust színleltem. Most viszont észrevette, rákérdezett, én pedig mindent elmondtam neki. Mondta, keressünk valami más módszert, hogy ne legyen baba. A gumi kilőve, mert abba neki nem jó, spirált próbáltuk és terhesség lett a vége. Gyenge gyógyszer szintén terhességet eredményezett. Mondtam neki, hogy ez a hormonok miatt van, tehát hormonmentes megoldás kellene, hogy javítsa a helyzetet. Kitalálta azt, hogy pharmatex plusz megszakításos módszer. Őszerinte ez 100%-os lenne. Én viszont nem szeretnék belemenni, mert tutira terhes lennék. Elköttetést is átbeszéltük, olvastunk elég sokat, férfiaknál egy idő után visszaregenerálódik, tehát ez is kilőve. Én pedig rettegek a műtőktől, ráadásul anyagilag sem engedhetjük meg magunknak, hogy egy műtétre 80-100 ezret kifizessek.


Erre rátesz egy lapáttal, hogy a szülések miatt ki is tágult a hüvelyem, és sokkal lejjebb lett a méhszájam is. Próbáltam keresni neten intim torna gyakorlatokat, de nem találtam sajnos.


Orvosom javaslata: hagyjam abba a gyógyszert, védekezzünk pharmatexel, max ha becsúszik a baba, szivesen lát abortuszon (köszi)


Szóval, nem is tudom hogy mi a kérdésem, csak ki kellett írnom magamból, írjon ha van valaki hasonló helyzetben. Köszi ha elolvasod.



2015. máj. 29. 12:33
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a spirált, szúrt bökött és ömlött belőlem a vér. De majd úgyis meglátod milyen rossz. Persze az jó hogy a merna mellett nincs vérzés, de amugy nagyon rossz érzés.
2015. máj. 29. 14:52
 32/40 A kérdező kommentje:
Hát igen, énis sokat olvastam róla, sokszor még mirena mellett is terhesek lesznek.
2015. máj. 29. 14:53
 33/40 A kérdező kommentje:
Egyébként jóval drágább is lenne, mint most, tehát ez sem igaz hogy spórolnák.
2015. máj. 29. 14:54
 34/40 anonim ***** válasza:
96%
Ne szexeljetek és kész. Úgysincs libidód,a párod meg nem képes magáravaló óvszert találni.
2015. máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Ha lennél annyira értelmes hogy végigolvasd, majd értelmezd is ami írtak, akkor ezt nem írtad volna... Sajnállak nagyon, sebaj kellenek ilyen emberek is :)
2015. máj. 29. 15:17
 36/40 anonim ***** válasza:
92%

sztem is a parod menjen bele az ovszerbe. nem olyan nagy dolog ensem szerettem de hasznalom. a durex real feel az a legvekonyabb es eleg jo!


de ez az apuka tenyleg annyira kiabrandito. ha engem igy hivnak lehet fel sem allna.

2015. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Nyilván nincs gyereked. Egyébként nem így hívom. De most komolyan, ennyi eszetlen jár erre? Nem mindegy hogy fejezem ki magam? Miért nem mindegy hogy Józsi, férj vagy apa? Nem tök mindegy nektek?
2015. máj. 29. 16:59
 38/40 anonim válasza:
Nyugi, ne vedd fel... De tényleg, én megértelek, de sajnos az elköttetés a legbiztosabb nektek ezek közül, és hosszú távon meg is éri, érdemes meggondolni.
2015. máj. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Sajnos az sem tuti :( Félek hogy most megtaláltam a tutit, váltok és megint terhes legyek. Isten ments.
2015. máj. 29. 17:32
 40/40 anonim ***** válasza:

Szia! Ne is haragudj, de nem ertem miert van kilőve az óvszer. En mellékesen gyógyszerellenes vagyok, miattam eg nőnek se boruljon fel a hormonháztartása!!

Az óvszer csak bizonyos mertekig csökkenti az együtlét örömét, en ennek meg orülok is mert szreretem elhúzni, mondhatni arra kattanok, ha a másiknak minel tovább es többbet elvezetes. Szerintem gondolkozzatok el rajta. Amióta óvszert használok egyetlen egyszer szakadt ki, de az is a saját hülyeségem miatt, én teljesen biztonságosnak találom!

2015. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!