Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Apával intim problémáink...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apával intim problémáink vannak, és nemtudom mit csináljak, tanácstalan vagyok. Anyukák?

Figyelt kérdés

Azért ebbe a kategba írom a kérdést, mert itt talán vannak megértő édesanyák, kérem a moderákat, ne helyezzék át a szexualitás kategba mert ott sajnos nem normális emberek vannak.


Tehát, 3 gyerekünk van. 2x estem teherbe (megfelelő) védekezés mellett. Most egy bevált módszerrel védekezünk, ami az én esetemben egy erős fogamzásgátló tabletta, úgy néz ki ez véd rendesen. Csakhogy mellékhatásként nem kívánom a szexet, ha mégis, akkor nehezen lesz orgazmusom. Tehát kb havi 1x van orgazmusom, ami miatt természetesen feszült, kialvatlan stb vagyok. Ez régóta így van, de titkoltam apuka előtt, mert nem akartam hogy rosszul essen neki, ezért inkább orgazmust színleltem. Most viszont észrevette, rákérdezett, én pedig mindent elmondtam neki. Mondta, keressünk valami más módszert, hogy ne legyen baba. A gumi kilőve, mert abba neki nem jó, spirált próbáltuk és terhesség lett a vége. Gyenge gyógyszer szintén terhességet eredményezett. Mondtam neki, hogy ez a hormonok miatt van, tehát hormonmentes megoldás kellene, hogy javítsa a helyzetet. Kitalálta azt, hogy pharmatex plusz megszakításos módszer. Őszerinte ez 100%-os lenne. Én viszont nem szeretnék belemenni, mert tutira terhes lennék. Elköttetést is átbeszéltük, olvastunk elég sokat, férfiaknál egy idő után visszaregenerálódik, tehát ez is kilőve. Én pedig rettegek a műtőktől, ráadásul anyagilag sem engedhetjük meg magunknak, hogy egy műtétre 80-100 ezret kifizessek.


Erre rátesz egy lapáttal, hogy a szülések miatt ki is tágult a hüvelyem, és sokkal lejjebb lett a méhszájam is. Próbáltam keresni neten intim torna gyakorlatokat, de nem találtam sajnos.


Orvosom javaslata: hagyjam abba a gyógyszert, védekezzünk pharmatexel, max ha becsúszik a baba, szivesen lát abortuszon (köszi)


Szóval, nem is tudom hogy mi a kérdésem, csak ki kellett írnom magamból, írjon ha van valaki hasonló helyzetben. Köszi ha elolvasod.



2015. máj. 29. 12:33
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Úgy hívom a férjemet, ahogy akarom, az engem hidegen hagy hogy kinek tetszik és kinek sem. Igen spirálom volt, 11 ezer volt, 9 hónapig volt fent és terhesség 10. hetében távilították le. Hormonosra nincs pénzem sajnos.
2015. máj. 29. 12:59
 12/40 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, az alacsony hormontartalmú sem volt jobb sajnos :(
2015. máj. 29. 13:00
 13/40 anonim ***** válasza:
És ugyanaz a spirál + pharmatex + megszakítás??
2015. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk is volt hasonló probléma, de én a párom kedvéért igenis felhúzom azt a gumit! 32F
2015. máj. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
94%

https://www.youtube.com/watch?v=jO2Pfo6zjQc

https://www.youtube.com/watch?v=-_fU7Qjuiho

www.youtube.com/watch?v=IQrtrs__SGY

www.egeszsegkalauz.hu/noi-bajok/inkontinencia/gatizomtorna-gyakorlatok-8211-noknek-101045.html

www.hazipatika.com/eletmod/intim_higienia/cikkek/intim_torna_kevesebb_kinos_perc_tobb_orom/20100615114111


Amúgy meg szinte az összes fogalzásgától módszert elvetettétek, akkor mégis mire számítotok? A legjobb a ti esetetekben valóban a gumióvszer lenne.


Mellesleg valóban félreérthető a kérdésedben az apa szó, oké világos, hogy ti így szólítjátok egymást, de ebből azért nem olyan nehéz póént gyártani.


Ja, és még annyit, hogy a megszakításos módszer még véletlenül sem 100%-os, ha így védekeztek készüljetek fel a 4. gyerekre is.

2015. máj. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Az sem jó, mert nemhogy csak terhes lettem, de egyéb gáz is volt vele sajnos.
2015. máj. 29. 13:08
 17/40 anonim ***** válasza:
89%

Pld: áttértek teljesen orálozásra.

Ami még mindig nagyobb élvezet, mint orgazmust színlelni, csak hogy minden áron behatolás is legyen....

2015. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Köszi a linkeket!
2015. máj. 29. 13:09
 19/40 anonim ***** válasza:
91%
Remélem, aki lepontozta a válaszomat, annak van ennél jobb ötlete, és most már megosztja velünk.....
2015. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi a válaszod, én mindenkit felpontoztam, kivétel a pár idiótát akinek cseppnyi esz sincs.
2015. máj. 29. 13:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!